Books: Other languages

Number of items: 10

Jeannot Emil Freiherrn von Grotthuss: Probleme und Charakterköpfe. Studien zur Litteratur Unserer Zeit. Stuttgart, 1898., Greiner & Pfeiffer. Német nyelven. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos hátsó borítóval.
17281.

1 000 HUF
3,03
3,27
Hugo Kauffmann-Karl Stieler: In der Sommerfrisch federzeichnungen von - - mit Gedichten in oberbayerischer Mundart von - - . Stuttgart, 1883., Adolf Bonz & Comp. 19 egészoldalas képtáblával. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett zöld egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval.
17282.

1 000 HUF
3,03
3,27
17283.

1 600 HUF
4,85
5,23
Anton Lábán: Ungarn in seiner Dichtung. Zürich, Leipzig, Wien, 1923. Amalthea 15 képpel. KIadói félvászon kötésben.
17284.

1 000 HUF
3,03
3,27
11
Peter Benchley: Jaws. 1975. későbbi kiadás. Hajtott kiadói papírborítóban
17285.

800 HUF
2,42
2,61
Alain Lance-János Szávai: Nouvelle Poésie Hongroise. 1970-2000. Klimó, Károly Illusztrációival. Paris, 2001, Caractéres. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17286.

1 600 HUF
4,85
5,23
Dickens, Charles: The Old Curiosity Shop. London-Glasgow, Collins Clear Type Pres. Kiadói bőr kötés, illusztrált, gerincnél, sarkainál sérült, kopottas állapotban / leather binding, illustrated, damaged condition
17287.

Dickens, Charles: The Old Curiosity Shop. London-Glasgow, Collin's Clear Type Pres. Kiadói bőr kötés, illusztrált, gerincnél, sarkainál sérült, kopottas állapotban / leather binding, illustrated, damaged condition

1 000 HUF
3,03
3,27
The Works of Aristotle. The Famous Philosopher in four parts. The famous philosopher: containing his complete master-piece, and family physician; His experienced midwife, his book of problems; his remarks on physigonomy; and his last legacy. London,é.n., Publisched by The Bookseller, 1 (címkép)+(díszcímlap) t.+351+1 p.+8 t. Szövegközti illusztrációkkal, és színezett acélmetszetű táblákkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, egy kijáró táblával.
17288.

1 000 HUF
3,03
3,27
15
Henrik Ibsen: Gedichte von - -. Berlin., én., S. Fischer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, Ibsen portréja kijár.
17289.

1 800 HUF
5,45
Jean Paul: Entlarvung der Weiber. Wien,én.,Anton Schroll. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
17290.

1 200 HUF
3,64
3,92

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.