1 000 HUF
Dickens, Charles: The Old Curiosity Shop. London-Glasgow, Collin's Clear Type Pres. Kiadói bőr kötés, illusztrált, gerincnél, sarkainál sérült, kopottas állapotban / leather binding, illustrated, damaged condition