Books: Other languages

Number of items: 10

Jeannot Emil Freiherrn von Grotthuss: Probleme und Charakterköpfe. Studien zur Litteratur Unserer Zeit. Stuttgart, 1898., Greiner & Pfeiffer. Német nyelven. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé foltos hátsó borítóval.
17281.

1 000 HUF
Hugo Kauffmann-Karl Stieler: In der Sommerfrisch federzeichnungen von - - mit Gedichten in oberbayerischer Mundart von - - . Stuttgart, 1883., Adolf Bonz & Comp. 19 egészoldalas képtáblával. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett zöld egészvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval.
17282.

1 000 HUF
17283.

1 600 HUF
Anton Lábán: Ungarn in seiner Dichtung. Zürich, Leipzig, Wien, 1923. Amalthea 15 képpel. KIadói félvászon kötésben.
17284.

1 000 HUF
11
Peter Benchley: Jaws. 1975. későbbi kiadás. Hajtott kiadói papírborítóban
17285.

800 HUF
Alain Lance-János Szávai: Nouvelle Poésie Hongroise. 1970-2000. Klimó, Károly Illusztrációival. Paris, 2001, Caractéres. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17286.

1 600 HUF
Dickens, Charles: The Old Curiosity Shop. London-Glasgow, Collins Clear Type Pres. Kiadói bőr kötés, illusztrált, gerincnél, sarkainál sérült, kopottas állapotban / leather binding, illustrated, damaged condition
17287.

Dickens, Charles: The Old Curiosity Shop. London-Glasgow, Collin's Clear Type Pres. Kiadói bőr kötés, illusztrált, gerincnél, sarkainál sérült, kopottas állapotban / leather binding, illustrated, damaged condition

1 000 HUF
The Works of Aristotle. The Famous Philosopher in four parts. The famous philosopher: containing his complete master-piece, and family physician; His experienced midwife, his book of problems; his remarks on physigonomy; and his last legacy. London,é.n., Publisched by The Bookseller, 1 (címkép)+(díszcímlap) t.+351+1 p.+8 t. Szövegközti illusztrációkkal, és színezett acélmetszetű táblákkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, egy kijáró táblával.
17288.

1 000 HUF
15
Henrik Ibsen: Gedichte von - -. Berlin., én., S. Fischer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, Ibsen portréja kijár.
17289.

1 800 HUF
Jean Paul: Entlarvung der Weiber. Wien,én.,Anton Schroll. Német nyelven. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel.
17290.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF