https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 189
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2119733
15024
366
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+3 p.+28 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
2119795
15025
366
0
2000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Merlin Moore Taylor: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 188+2 p. +18 t. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott gerinccel.
Starting price:
2 000 HUF
2072416
15026
366
0
4800
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Herbert János: Jászárokszállás nagyközség monográfiája. Előszóval ellátta: Dr. Czettler Jenő. Zimányi Ernő szobrászművész rajzaival. Bp.,1992., "Jászságért" Alapítvány. Hasonmás kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
2072344
15027
366
0
4400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
2072236
15028
366
0
4400
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
2090361
15029
366
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Priskin Magdolna: Jedlik Ányos szülőfaluja, Szimő története. Szimő, 2010. Jedlik Ányos társaság. Kiadói kartonálásban
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2060970
15030
366
0
1600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott, foltos borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2089183
15031
366
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Ford.: Déry Tibor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
Starting price:
1 000 HUF
2010294
15032
366
0
1000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2089752
15033
366
0
3600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Németh Zsuzsanna: Szádalmás a történelem forgatagában. Obecny urad Jablonov. 2006. Csak 500 pld! Kiadói papírkötésben. 172 p + fényképek
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
2088854
15034
366
0
3000
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Pesty Frigyes Kéziratos Helynévtárából. II. Külső-Szolnok. Közzéteszi Bognár András. Kecskemét-Szolnok, 1979, Katona József Megyei Könyvtár-Verseghy Ferenc Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2088865
15035
366
0
3600
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hegyi János: A Buda környéki Általános Fogyasztási és Értékesítő Szövetkezet története. Budakeszi, 2000, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment