Books: Travelling, Local History Number of items: 189
2123919
15072
366
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Hell Lajos: Budapest képes lexikona. Tárgymutatóval és 135 képpel. Bp., 1938. Közélelmezés. Kiadói papírkötésben
2 000 HUF
2122340
15073
366
Other collectibles
Führer durch Hermannstadt und dessen Umgebung. II. Auflage. Hermannstadt, 1896, Verlag der Sektion Hermannstadt. Kiadói félvászon kötés, széteső, kopottas állapotban.
1 800 HUF
2116325
15074
366
Other collectibles
Enökl Dezső: A Duna és mellékvizei távolsági névmutatója. (Kilométermutató). Bp., 1960, Közdok. Első kiadás. Félvászon-kötés.
1 000 HUF
2121071
15075
366
Other collectibles
Augustus J.C. Hare & St. Clair Baddeley. Venice, London, 1907, George Allen & Sons, hetedik átdolgozott kiadás. Velence térképpel, 15 fametszettel, korabeli hirdetésekkel. Kiadói egészvászon kötésben, könyvtári bélyegzőkkel, jó állapotban
1 000 HUF
2119612
15076
366
Other collectibles
Vértesi Károly: Három főváros. Berlin, Kopenhága, Drezda. Utirajzok. Bp., 1903., ifj. Nágel Ottó, 112 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, névbejegyzéssel. 2118502
15077
366
Other collectibles
2 400 HUF
2117998
15078
366
Other collectibles
Joó Ernő - Terts András: A budafoki pincék világa. A nagy múltú budafoki borgazdaság története. Bp., 2007, Budafoki Péter-Pál Utca Környéke Polgári Kör. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2118058
15079
366
Other collectibles
3 db könyv - Baedekers Autoführer Österreich. Stuttgart, Baedekers. + Erős Antal (szerk.): Turisták zsebkönyve. Bp., 1965, Sport. + A vízijártassági vizsga módosított anyaga (Gyakorlati útmutató a vízen járóknak). Kötetenként változó kötésben és állapotban.
1 000 HUF
2120805
15080
366
Other collectibles
Sven Hedin: Első utam Ázsiába. Ford.: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1 200 HUF
2120813
15081
366
Other collectibles
Dr. Cholnoky Jenő: Az egyenlítőtől a sarkvidékig. A föld titkai IV. Bp.,1930,Singer és Wolfner. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
2102509
15082
366
Other collectibles
Benkő Imre: Acélváros. Fotóesszé. Ózd. 1987-1995. Steel Town. Photo Essay. Bp., én., Pelikán. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. 2102687
15083
366
Other collectibles
Németh Gyula: Guía Turistica Hungría. Bp.,1990.,Corvina. Spanyol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035