Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

15000.

11 000 HUF
29,73
32,35
15001.

4 000 HUF
15002.

11 000 HUF
29,73
32,35
Pietro Orsi: A mai Olaszország. (1750-1933.) Ford.: Fest Aladár. Berzeviczy Albert bevezetésével. Bp., 1933., Franklin, 291+1 p.+24 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
15003.

5 000 HUF
15004.

2 400 HUF
15005.

3 000 HUF
15006.

2 000 HUF
15007.

2 000 HUF
15008.

2 000 HUF
Bartha Miklós: Kazár földön. Kolozsvár, 1901., Ellenzék Könyvnyomda, 2+328 p. Félvászon-kötésben, egy két lapon bejelöléssel.
15009.

3 000 HUF
15010.

2 000 HUF
15011.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF