Books: History Number of items: 148
2082517
15796
361
Books: History
Other collectibles
Pethő Sándor: A szabadságharc eszméi. Bp.,1934, Élet, 224 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1 200 HUF
2056275
15797
361
Books: History
Other collectibles
A Kisbirtokosok Országos Földhitelintézetének ötven éves működése. 1880-1929. Összeáll.: Hunyady Ferenc. Bp.,1930, (Légrády-ny.) Kiadói kopott egészvászon-kötés, az utolsó lap hiányos,
1 000 HUF
1758105
15798
361
Books: History
Other collectibles
Cesare Cantu: Caratteri Storici. Milano, 1882, Typografia e Liberia Editrice Ditta Giacomo Agnelli. Olasz nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel./
Half-linen-binding, worn cover, with stamps, in Italian language.
1 600 HUF
2045546
15799
361
Books: History
Other collectibles
Kovalovszky Miklós-Solt Andor: Gróf Károlyi Sándor élete és alkotásai. Bp.,1942, Csáthy Ferenc. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2080066
15800
361
Books: History
Other collectibles
Zongor László: Ők 250-en. A magyar szabadságharc katonai- és politikai vezetői. Pápa, 2019. Jókai Mór városi könyvtár.
1 600 HUF
2077958
15801
361
Books: History
Other collectibles
Zsámbéki László: Magyar művelődéstörténeti kislexikon. Tudománytár. Bp.,1986, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2063135
15802
361
Books: History
Other collectibles
Tarnai Andor: "A magyar nyelvet írni kezdik." Irodalmi gondolkodás a középkori Magyarországon. Irodalomtudomány és kritika. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2056269
15803
361
Books: History
Other collectibles
Bencsik Gábor: Igazság Magyarországnak. Lord Rothermere és a magyar revízió. Bp.,2002,Magyar Mercurius. Magyarország néprajzi térképével, reprint térkép-melléklet. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2048655
15804
361
Books: History
Other collectibles
5 000 HUF
2048295
15805
361
Books: History
Other collectibles
Benito Mussolini: Arnaldo Mussolini élete. Ford. és jegyz. ellátta Waermer Erzsébet. Olasz-Magyar Könyvtár, Bp.,(1935), Franklin. 1 t.+91 p. + 3 tábla. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
2048386
15806
361
Books: History
Other collectibles
[ Ábrányi Kornél, ifj]: A király. Magyarország közélete az ezredik évforduló korszakában. Írta: --. Bp.,1896, Athenaeum. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban.
1 000 HUF
2048674
15807
361
Books: History
Other collectibles
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035