https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 148

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Hungarian-Ottoman Military and Diplomatic Relations in the Age of Süleyman the Magnificent. Szerk.: Dávid, Géza, Fodor, Pál. Bp.,1994, ELTE. Kiadói papírkötés.
15808.

Hungarian-Ottoman Military and Diplomatic Relations in the Age of Süleyman the Magnificent. Szerk.: Dávid, Géza, Fodor, Pál. Bp.,1994, ELTE. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Varga Géza: A magyarság jelképei. Bp.,1999., Írástörténeti Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.
15809.

Varga Géza: A magyarság jelképei. Bp.,1999., Írástörténeti Kutató Intézet. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
Kovács M. Mária: Liberalizmus, radikalizmus, antiszemitizmus. A magyar orvosi, ügyvédi és mérnöki kar politikája 1867 és 1946 között. Bp.,2001,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
15810.

Kovács M. Mária: Liberalizmus, radikalizmus, antiszemitizmus. A magyar orvosi, ügyvédi és mérnöki kar politikája 1867 és 1946 között. Bp.,2001,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
15811.

Várkonyi Nándor: Sziriát oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., é.n. , Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 309 p. +16 t.. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér táblákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Dr. Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,én.,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.
15812.

Dr. Bevilaqua Borsody Béla: Magyar történelem anekdotákban. Bp.,én.,Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
15813.

Kecskés László: Komárom az erődök városa. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Louis-Baldwin: Nagy emberek, nagy szerelmei. Bp.,1995,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15814.

Louis-Baldwin: Nagy emberek, nagy szerelmei. Bp.,1995,Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, egy javított lappal (401/402.)
15815.

Rátz Kálmán: Oroszország története. Ősidőktől - 1917 November 6-ig. Bp., 1943, Grill Károly, XVI+629 p. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel, egy javított lappal (401/402.)

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0
Kiszely István: A magyarok eredete és ősi kultúrája. I-II. köt. Bp.,2000, Püski. Bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15816.

Kiszely István: A magyarok eredete és ősi kultúrája. I-II. köt. Bp.,2000, Püski. Bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Királylányok messzi földről. Magyarország és Katalónia a középkorban. Kiállítási katalógus. Bp.,2009, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
15817.

Királylányok messzi földről. Magyarország és Katalónia a középkorban. Kiállítási katalógus. Bp.,2009, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Bp.,2003. Holló és társa. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15818.

Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Bp.,2003. Holló és társa. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
LOpera di Stefano Türr nel Risorgimento Italiano (1849-1870.) descritta dalla figilia. I-II. kötet. Firenze,1928,Tip. Fascista. Olasz nyelven. Kiadói szakadozott papírkötésben, az első kötetben címlaphiánnyal, egy kijáró lappal.
15819.

L'Opera di Stefano Türr nel Risorgimento Italiano (1849-1870.) descritta dalla figilia. I-II. kötet. Firenze,1928,Tip. Fascista. Olasz nyelven. Kiadói szakadozott papírkötésben, az első kötetben címlaphiánnyal, egy kijáró lappal.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment