Books: History

Number of items: 148

15784.

2 400 HUF
G.H. R. von Koeningswald: Találkozás az ősemberrel. Bp.,1961, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15785.

1 000 HUF
Dr. Winkler Gusztáv: Elfelejtett kapcsolatok. Tér-idő-magyarság-kereszténység. hn.,2009, Gergely 83 Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
15786.

1 200 HUF
Dobsa Lajos: Az 1848. évi francia forradalom. Bp.,1948, Fehér Holló, VIII p.+1 t.+67 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, elvált kötéssel. Felvágatlan példány.
15787.

1 000 HUF
Kéri Edit: Mikor tanult meg Széchenyi István magyarul. Dedikált! Bp., 2010. MVSZ. Kiadói papírkötésben
15788.

2 600 HUF
7,03
7,65
Pünkösti Árpád: Rákosi bukása, száműzetése és halála 1953-1971. Bp.,2001, Európa. Kiadói papírkötés.
15789.

1 000 HUF
Foyta István: Honnan származunk, mit adtunk a világnak, kik a rokonaink. Tanulmány. Buenos Aires, 1961, Kiss Sándor, (Bátori Testvérek-ny.), 164 p. Kiadói papírkötés, az elülső borítón kis hiánnyal. Emigráns kiadás.
15790.

2 000 HUF
15791.

800 HUF
Hillebrand Jenő-Bella Lajos: Az őskor embere és kultúrája, különös tekintettel hazánkra. Pantheon Ismerettára. Bp., 1921, Pantheon. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
15792.

2 000 HUF
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bibliotheca Vitae. Bp., 1916, Élet. Kiadói egészvászon-kötés.
15793.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Seres András: Szemtanúk vallomásai az 1848-1849-es szabadságharcról. hn.,1992, Novos. Kiadói papírkötés.; Pécs-Baranya 1848-1849-ben. A magyar polgári forradalom és szabadságharc 150. évfordulója tiszteletére. Tanulmányok és források Baranya megye történetéből. 4. köt. Pécs, 1998, Baranya Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.; Raffay Ernő: Erdély 1918-1919-ben. Tanulmányok. Bp.,1987,Magvető. Kiadói papírkötés.
15794.

1 400 HUF
Aly Mazahéri. A muszlimok mindennapi élete a közékorban a 10-től a 13. századig. Ford.: Fridli Judit. A verseket Nádasdy Ádám fordította. Bp.,1989, Európa.
15795.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF