Books: History

Number of items: 148

15820.

1 000 HUF
Thaly Kálmán: Gróf Eszterházy Antal kuruc generális tábori könyve. 1706-1709. Függelék: Gróf Eszterházy Dániel tábornok jegyzőkönyve, 1708. Bp.,1901, MTA, XVIII+2+2032 p. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, az elülső papírborítót bekötötték, a borítója kissé kopottas, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzéssel, címkével, de egyébként jó állapotban./ Half-leather-binding, with little bit worn cover, and little damage on the spine, but the other things are okay. In Hungarian language.
15821.

12 000 HUF
32,43
35,29
Hornyánszky Lajos: Bacsányi János és kora. Bp. 1907, Hornyánszky. 1 t. 535 p. Modern egészvászon-kötésben, könyvtári pecsétekkel.
15822.

1 000 HUF
15823.

2 000 HUF
15824.

1 200 HUF
Major Peace Treaties of Modern History 1648-1967.1-4. kötet. With an introductory essay by Arnold Toynbee. New York, 1967, Chelsea House Publishers-McGraw-Hill Book. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
15825.

8 000 HUF
15826.

16 000 HUF
43,24
47,06
15827.

8 000 HUF
15828.

4 000 HUF
15829.

1 000 HUF
15830.

3 200 HUF
8,65
9,41
15831.

9 500 HUF
25,68
27,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF