Number of items: 416

17733.

10 000 HUF
27,03
29,41
17734.

4 000 HUF
Móra Ferenc: Daru-utcától a Móra Ferenc utcáig. I-II. kötet. Móra Ferenc Hátrahagyott Művei Díszkiadása. Bp.,(1935),Genius. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, az egyik kötet gerincén kis sérüléssel.
17735.

1 200 HUF
17736.

3 000 HUF
Vegyes könyv tétel, változó állapotban, többnyire sérült, vagy viseltes, rossz állapotban, 6 db:   Kosztolányi Dezső: Édes Anna. Bp.,én.,Genius. Kiadói papírkötés.   Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Vértes Marcell rajzaival. Bp., é.n., Dick Manó. Kiadói félvászon-kötésben.   F. H. Burnett: A kis lord. Bp., én., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben.   Gaal Mózes: Csontos Szigfrid és a Nibelungok. Bp., 1905, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben.   Doktor Faustus tragikus története. Marlowe Kristóf tragédiája. Ford.: Rózsa Dezső. Bp.,1917, Franklin, 98 p. Borítóhiánnyal, szétvált lapokkal, felvágatlan.   Várnai Zseni: Im itt az írás! Hiányos, csak 16 oldal, a szerző által aláírt címlappal.
17737.

1 000 HUF
Csoóri Sándor: Nomád napló. Bp.,1979,Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
17738.

1 800 HUF
17739.

12 000 HUF
32,43
35,29
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival 2 db. [Bp.], [2000], Laude Kiadó. Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, kartonált papírkötésben, saroknál kis kopásokkal. 44 cm
17740.

4 000 HUF
17741.

1 600 HUF
17742.

1 200 HUF
17743.

2 600 HUF
7,03
7,65
17744.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF