Number of items: 416

Vegyes könyvtétel, 5 db:   Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Bp., 1982, Madách-Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Rozmaringkoszorú. Szlovákiai magyar tájak népköltészete. Összeállította, a bevezető tanulmányt és a jegyzeteket írta: Kósa László. Varga Lajos rajzaival. Pozsony, 1979, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Ujváry Zoltán: Szállj el, fecskemadár. Gömöri magyar népballadák és népdalok. Bp., 1980, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Szilágysági magyar népzene. Közzéteszi Almási István. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Kallós Zoltán: Balladák könyve. Élő erdélyi és moldvai magyar népballadák. Bp., 1974, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
17673.

1 200 HUF
4,14
17674.

1 800 HUF
6,21
17675.

1 000 HUF
3,45
Defoe Dániel: Robinson Crusoe élete és viszontagságai. Átdolgozta Gaal Mózes. Paget Walter rajzaival. Bp.,é.n.,Franklin. Hetedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17676.

1 000 HUF
3,45
May Károly: A fekete táltos. Átdolgozta: Dr. Mikes Lajos. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés.
17677.

1 000 HUF
3,45
Bánffy Miklós: Fortéjos Deák Boldizsár memoriáléja. Bp.,1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, festett felső lapélekkel, kissé kopott borítóval.
17678.

800 HUF
2,76
Krúdy Gyula: Az utolsó gavallér. (Három kis regény.) Bp.,(1944),ABC. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötésben, kissé kopott, szakadt borítóval, egy-két lap szélén, szakadással, kis hiánnyal, a borító hátoldalán ceruzás jegyzettel.
17679.

1 000 HUF
3,45
17680.

1 200 HUF
4,14
17681.

1 200 HUF
4,14
Torday Lajos: Dalművek könyve. Bp., 1936, Bethlen Gábor. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17682.

2 400 HUF
8,28
Szomolai Tibor: Fáklyavivő. Rimaszombat, 2014, Szerzői kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. A szerző által dedikált.
17683.

1 200 HUF
4,14
17684.

2 400 HUF
8,28

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.