Number of items: 416

17793.

2 200 HUF
5,95
6,47
17794.

4 200 HUF
11,35
12,35
Wass Albert: A funtineli boszorkány. Bp.,1990, PallWest Kft. Kiadói papírkötés. Első magyarországi kiadás.
17795.

4 000 HUF
Müller Péter: Szeretetkönyv. Pécs,2006,Alexandra. Kiadói papírkötés.+Krúdy Gyula: Álmoskönyv. Tenyérjóslások könyve. Bp., 1983, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17796.

1 000 HUF
17797.

1 200 HUF
17798.

1 200 HUF
18500.

8 000 HUF
18501.

8 000 HUF
18502.

16 000 HUF
43,24
47,06
18505.

3 600 HUF
9,73
10,59
18506.

30 000 HUF
81,08
88,24
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet. Darabokra szaggattatol. (Erdélyi történet I.). Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés jó állapotban.
18507.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF