Number of items: 416

Balaskó Jenő: Mosolyrapszódia. Közéleti írások 1990-1994. Bp., 1994, Kráter. A szerző által dedikált példány! Papírkötésben, jó állapotban.
18692.

1 000 HUF
3,45
Batsányi János poétai munkáji. (Bp., 1980, Akadémiai-Helikon.) Kiadói nyl-kötés, kopottas gerinccel. Reprint kiadás.
18693.

1 000 HUF
3,45
Honoré de Balzac: Pajzán históriák. Bp., 1980: Európa. Egészvészon kötésben, papír védőborítóval
18694.

800 HUF
2,76
Kertész Mihály: Kiket az isten is egymásnak teremtett.(Egy farsangi éj története.) A borítón Kenyeres György illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 131. Bp.,(1930),Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 224 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
18695.

1 000 HUF
3,45
Max Brand: A párduckölyök. Fordította: Gál Andor. A borítón Byss Róbert illusztrációjával. Pesti Hírlap Könyvek 54. Bp.,1928,Pesti Hírlap, (Légrády-ny.), 256 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, kis folttal a borítón.
18696.

1 000 HUF
3,45
Gyulai Pál: Bírálatok. 1861-1903. Bp.,1911, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal.
18697.

1 200 HUF
4,14
Bolanden Konrád: A birodalom ellenségei. I.-III. kötet egybe kötve. Magyarítá: Ujfalusy János. Bp., Dvorzsák János. Dombornyomott, egészvászon kötésben, laza fűzéssel.
18698.

2 800 HUF
9,66
18699.

2 800 HUF
9,66

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.