Printed Materials

Number of items: 256

13011.

3 000 HUF
10,34
1761 Róma, F. Paulus a Colindres latin nyelvű nyomtatott határozata egyházi rendbe való beiktatásról, kézírásos bejegyzéssel és pecséttel, 12 p.
13012.

2 600 HUF
8,97
Közhasznú és mulattató nemzeti vagy hazai Kalendáriom, Mind a két magyar hazában lako katholikusok, evangelikusok és ó hitűek számára Krisztus urunk születése után 1837-dik közönséges, azaz 365 napból álló esztendőre. Szerkesztették és kiadták Trattner és Károlyi. Pest, 1837. Trattner-Károlyi. Üres lapokon néhány kézírásos bejegyzéssel, modern egészvászon kötésben, jó állapotban
13013.

8 000 HUF
27,59
cca 1850-1940 10 db vegyes papírrégiség: irat, reklám, sörcímke
13014.

1 200 HUF
4,14
1863 Boldog Új Évet - üdvözlő kártya, eredeti borítékkal, 6x9 cm
13015.

800 HUF
2,76
cca 1860-1940 17 db klf fejléces számla
13016.

1 000 HUF
3,45
1873 Athenaeum. Társadalmi, politikai, irodalmi és művészeti hetilap. I. köt. (1873. jan.-március.(1-13. sz.)) Szerk.: Beöthy Zsolt. Bp.,1873, Athenaeum, 840 (kéthasábos számozással.) Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két lapon ceruzás jegyzettel.   A Beöthy Zsolt által szerkesztett, 1873-1874 között megjelent folyóirat első negyedéve. Ritka.
13017.

1 000 HUF
3,45
1872 A Bécsi Városliget tervei 5 db nagyméretű nyomat 30x45 cm és dupla
13018.

3 000 HUF
10,34
13019.

3 000 HUF
10,34
13020.

7 000 HUF
21,88
24,14
1879-1881 Bécsi paloták, villák tervei 6 db nagyméretű nyomat 30x45 cm és dupla
13021.

3 000 HUF
10,34
9
cca 1840-1940 41 db régi okmány, nyomtatvány, reklám
13022.

1 000 HUF
3,45

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

358. Auction:
Payment deadline is 29 November

359. Auction:
From 26  November to 5 December
Payment deadline is 20 December
Viewing: From 2 to 5 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.