Printed Materials

Number of items: 256

13023.

3 000 HUF
1886 Tanulók naptára Petőfi arcképével Bejegyzésekkel, laza félvászon kötésben
13024.

1 000 HUF
13025.

5 000 HUF
13026.

3 000 HUF
cca 1890 Oravicza-Marilla és környéke, 12 db fénynyomatot tartalmazó vászonkötésű, aranyozott fedőlapú album, jó állapotban
13027.

12 000 HUF
32,43
35,29
cca 1890 17 db litografált gyűjtőkép
13028.

1 000 HUF
1891-1902 Pesti Hírlap naptára. Szerk.: Schmittely József. I. évfolyamtól a XII. évfolyamig. 1890-1901 közötti számok címlapjain m. Kir. naptárbélyeggel. Korabeli reklámokkal, érdekességekkel. 3 db egészoldalas, litografált Kathreiner-féle Kneipp maláta-kávé reklámmal, 19.5x26.5 cm. Bp., Légrády. Papírkötésben, szakadozott borítókkal, kissé sérült borítókkal, az egyik hátsó borítója hiányzik, de belül jó állapotban.
13029.

8 000 HUF
13030.

5 000 HUF
13031.

3 000 HUF
13032.

3 000 HUF
1895 Journal Amusant N. 2033. száma, francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal / French humor magazine
13033.

1 800 HUF
cca 1900 8 db olasz leporelló könyv (Róma, Nápoly, Velence, Padova, Milánó), példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
13034.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF