Printed Materials

Number of items: 256

13035.

4 000 HUF
13,79
cca 1900 Budapesti látképek, 20 db kisméretű litho kép leporellóban, Franke Pál könyvkereskedő, Budapest
13036.

1 000 HUF
3,45
cca 1900 Trieszt, 12 képes litho leporelló, szép állapotban, 11 x 6,5 cm
13037.

1 800 HUF
6,21
cca 1900 A közúti kerületi kir. felügyelők hatáskörére vonatkozó utasítás. Bp., Légrády, 23+1 p. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.  M. Kir. Államépítészeti Hivatal. Veszprém. bebélyegzésekkel, ceruzás és tollas jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
13038.

cca 1900 A közúti kerületi kir. felügyelők hatáskörére vonatkozó utasítás. Bp., Légrády, 23+1 p. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. "M. Kir. Államépítészeti Hivatal. Veszprém." bebélyegzésekkel, ceruzás és tollas jegyzetekkel, aláhúzásokkal.

1 000 HUF
3,45
13039.

2 000 HUF
6,90
cca 1900 San Marinoi köztársaság képes füzet 15p.21x14 cm
13040.

3 000 HUF
10,34
cca 1900-1960 vegyes papírrégiség tétel: nyomtatványok, reklámok
13041.

1 000 HUF
3,45
cca 1900 Martin von Molitor (1759-1812)-Joseph Mössmer (1780-1845): Hegyi utakon, offszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20x29 cm
13042.

3 000 HUF
10,34
cca 1900 6 db városképes litho és egyéb leporelló
13043.

1 000 HUF
3,45
1901 Fregoly: A hasbeszélés művészete. Bp., 1901, Gerő I. Imre, 27+5 p. Papírötésben, szakadozott, foltos borítóval, kissé szakadt lapszélekkel, foltos.
13044.

1 400 HUF
4,83
13045.

4 000 HUF
13,79
13046.

3 600 HUF
11,25
12,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.