Books: Religion

Number of items: 41

17275.

18 000 HUF
54,55
58,82
17276.

3 600 HUF
10,91
Dr. Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., Szentírás Egyesület. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
17277.

4 000 HUF
12,12
13,07
17278.

100 HUF
0,30
0,33
17279.

1 200 HUF
3,64
3,92
[Maróthi György:] [A zsoltároknak négyes nótáik] [Debrecen], [1774]. 4. kiad., címlapja és első néhány lapja hiányzik. Sérült félbőr kötésben.
17280.

2 000 HUF
6,06
6,54
Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. 19. Bp.,1937, Élet. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.
17281.

Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. 19. Bp.,1937, "Élet." Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.

500 HUF
1,52
1,63
17282.

800 HUF
2,42
2,61
Liu Csen-Jing: A mennyei ember. Paul Hattaway közreműködésével. Fordította: Petrőcz Katalin. Bp.,2005, Új Spirit. Kiadói papírkötés.
17283.

100 HUF
0,30
0,33
17284.

100 HUF
0,30
0,33
Suso (Heinrich Seuse) misztikus írásai. Ford. Kulcsár F. Imre. Bp., 2001, Kairosz-Paulus Hungarus. Kiadói kartonált papírkötés.
17285.

3 000 HUF
9,09
9,80
17286.

1 000 HUF
3,03
3,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

370. Auction:
Payment deadlineis 9 June

371. Auction:
From 26 May to 4 June
Payment deadline is 19 June
Viewing: From 2 to 4 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.