Books: Religion

Number of items: 41

Zsindelyné Tüdős Klára. Életrajz - dokumentumokban. 1895-1980. Vál. és szerk.: Dizseri Eszter. Bp.,1994, Magyarországi Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói kartonált papírkötés.+Zsindelyné Tüdős Klára emlékkonferencia. 1995. július 22-23. hn.,1995, Oláh Miklós. Kiadói papírkötés.
17299.

2 000 HUF
Dr. Makkai Sándor: A halál mysteriuma. Bp., 1918, Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, kissé sérült kötéssel, ceruzás aláhúzásokkal.
17300.

1 000 HUF
Barth Károly: Istenismeret és istentisztelet a reformátori tanítás szerint. 20 előadás (Gifford Lectures) az 1560-ból való skót hitvallásról. Fordította: Maller Kálmán. Bp.,[1944],Sylvester. Kiadói papírkötés.
17301.

1 600 HUF
Dr. Tomay Dezső: Jézus élete 126 tanítás négy evangélium alapján. Dr. Makkai Sándor volt erdélyi püspök, egyetemi tanár bevezető tanulmányával. Debrecen,1943,Nagy Károly. Kiadói papírkötés.
17302.

1 200 HUF
Noszlopi László: A szeretet lélektana és bölcselete. Bp.,1944,Pantheon. Kiadói papírkötés.
17303.

1 600 HUF
...miként a csillagok... Dr. Koncz Sándor emlékére. Szerk.: Dienes Dénes. Alsóvadász, 1993, Református Egyházközség. Kiadói papírkötés.
17304.

1 000 HUF
17305.

3 000 HUF
Simon Róbert: Korán - A Korán világa. Bp., 1994, Helikon Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17306.

1 000 HUF
G. Ingwersen: Biblia magyarázatokkal és képekkel. Driebregen,é.n.,Bijbel-Kiosk. Kiadói egészvászon-kötésben.
17307.

800 HUF
Biblia. Bp.,1977, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói karcos műbőr-kötés.+BIble. Písmo Svaté. Prága, 1979. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
17308.

1 000 HUF
Vegyes egyházi témájú könyv és nyomtatvány,10 db. Ablonczy Dániel: Lélekmentés, Császár József: Imhol az ember..., Dr. Domján János: A könyvek könyve. I. köt.: Az ószövetség, Belmissziói útmutató 1939-40. munkaévre. ..stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
17309.

Vegyes egyházi témájú könyv és nyomtatvány,10 db. Ablonczy Dániel: Lélekmentés, Császár József: "Imhol az ember"...", Dr. Domján János: A "könyvek könyve." I. köt.: Az ószövetség, Belmissziói útmutató 1939-40. munkaévre. ..stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.

1 200 HUF
17310.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF