Books: Religion

Number of items: 41

17275.

18 000 HUF
48,65
52,94
17276.

3 600 HUF
9,73
10,59
Dr. Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., Szentírás Egyesület. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.
17277.

4 000 HUF
17278.

100 HUF
0,27
0,29
17279.

1 200 HUF
[Maróthi György:] [A zsoltároknak négyes nótáik] [Debrecen], [1774]. 4. kiad., címlapja és első néhány lapja hiányzik. Sérült félbőr kötésben.
17280.

2 000 HUF
Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. 19. Bp.,1937, Élet. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.
17281.

Gerencsér István: A filozófus Pázmány. Palaestra Calasanctiana. 19. Bp.,1937, "Élet." Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, javított, kissé sérült gerinccel.

500 HUF
1,35
1,47
17282.

800 HUF
Liu Csen-Jing: A mennyei ember. Paul Hattaway közreműködésével. Fordította: Petrőcz Katalin. Bp.,2005, Új Spirit. Kiadói papírkötés.
17283.

100 HUF
0,27
0,29
17284.

100 HUF
0,27
0,29
Suso (Heinrich Seuse) misztikus írásai. Ford. Kulcsár F. Imre. Bp., 2001, Kairosz-Paulus Hungarus. Kiadói kartonált papírkötés.
17285.

3 000 HUF
17286.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF