Books: Military

Number of items: 39

A magyar tüzér. A magyar tüzérség története. Szerk.: Felszeghy Ferenc et al. Bp., [1943], Reé László. belül a fűzés egy helyen elvált, egyébként jó állapotban.
16601.

6 000 HUF
18,93
21,05
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., 1938, Franklin. Kiadói félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16602.

4 200 HUF
13,25
14,74
7 kötet a Harc a levegőért sorozatból:  Antoine De Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Ford.: Rónay György., Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola., Magyar Sándor: Álmodni mertünk., Steff Tibor: Játék az éggel., Lucio DAmbra: Szárnyas katonák. Ford.: Lányi Viktor., Valentino Tocci: Légi párbaj. Ford.: Balogh Barna., Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Bp., é.n.,Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, kissé foltos gerincekkel, kissé kopott borítókkal.
16603.

7 kötet a Harc a levegőért sorozatból: Antoine De Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Ford.: Rónay György., Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola., Magyar Sándor: Álmodni mertünk., Steff Tibor: Játék az éggel., Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Ford.: Lányi Viktor., Valentino Tocci: Légi párbaj. Ford.: Balogh Barna., Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Bp., é.n.,Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, kissé foltos gerincekkel, kissé kopott borítókkal.

5 000 HUF
15,77
17,54
Erdélyünk és honvédségünk. Történelmi eseménysorozat képekkel. Szerk.: vitéz Rózsás József. Bp.,1941, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja. Kiadói, sérült egészvászon-kötés, a könyvtest elvált a borítótól, kijáró lapokkal,
16604.

1 000 HUF
3,15
3,51
Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány kijáró lappal.
16605.

2 000 HUF
6,31
7,02
Gyakorlati szabályzat a m. kir. honvéd gyalogság számára. Bp., 1918, Pallas, VII+291 p. Kiadói félvászon-kötésben.
16606.

2 000 HUF
6,31
7,02

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.