https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 39

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
16625.

Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
0
Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
16626.

Józsa György Gábor: Ferenc József zászlai alatt (1848-1914). Bp., 1990, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Balogh Gyula-Móricz Lajos: Honvédelmi miniszterek. 1944-1990. Bp.,1990,Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16627.

Balogh Gyula-Móricz Lajos: Honvédelmi miniszterek. 1944-1990. Bp.,1990,Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
16628.

Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az átkötéskor felhasználták.
16629.

Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az átkötéskor felhasználták.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Kronprinz Wilhelm: Meine Erinnerungen aus Deutschlands Heldenkampf. Berlin, 1923, Mittler&Sohn, XII+371+1 p+ 4 térkép. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16630.

Kronprinz Wilhelm: Meine Erinnerungen aus Deutschlands Heldenkampf. Berlin, 1923, Mittler&Sohn, XII+371+1 p+ 4 térkép. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Gyalog Ödön: Horthy Miklós katonája vagyok... Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban.
16631.

Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
16632.

Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
A hadtudomány általános elmélete és hadművészet. Szerk.: Kocsis Bernát. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A könyv a Magyar Néphadseregben belső használatra lett kiadva.
16633.

A hadtudomány általános elmélete és hadművészet. Szerk.: Kocsis Bernát. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A könyv a Magyar Néphadseregben belső használatra lett kiadva.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
B. M. Saposnyikov: Hadtudományi írások. Fordította: Benda Kálmán. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
16634.

B. M. Saposnyikov: Hadtudományi írások. Fordította: Benda Kálmán. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
16635.

Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
A. Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította: Balla Antal. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
16636.

A. Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította: Balla Antal. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment