Books: Military

Number of items: 39

Botka Ferenc: Üzenetek Szibériából. Hadifogság és irodalom. 1914-1921. Bp.,1985,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16613.

1 000 HUF
Marton Boldizsár. Muzulmán sírokon. Egy I. világháborús tiszt naplójából. Összeáll.: - -. Parvis, é.n., Hauteville, 162+2 p.+1 t. (térkép.) Kiadói papírkötés. Reprint kiadás.
16614.

1 200 HUF
16615.

8 000 HUF
16616.

3 000 HUF
Missziós felkészítés. MH Béketámogató Kiképző Központ. Bp.,2009, Zrínyi. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16617.

2 800 HUF
7,57
8,24
16618.

4 800 HUF
12,97
14,12
16619.

4 800 HUF
12,97
14,12
Katonai atlasz. Bp.,2005, Magyar Honvédség Térképész Szolgálata. Kiadói kartonált papírkötés.
16620.

3 800 HUF
10,27
11,18
16621.

5 000 HUF
Geoffrey Regan: Légi baklövések Alexandra Kiadó, 2007. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, jó állapotban.
16622.

2 000 HUF
Halápi János: A haza szolgálatában. Bp., 1970. Zrínyi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. KIs szakadás rajta.
16623.

1 000 HUF
16624.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF