Books: History

Number of items: 203

15803.

800 HUF
László, Gyula: The Magyar. Their life and civilistation. Bp.,1996,Corvina. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15804.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Gabányi János: Magyar várak legendái. Markó Gábor illusztrációival. Bp.,2001, Holnap. Kiadói papírkötés, jó állapotban.   Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Abonyi Zoltán. Bp.,1996,Révai. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15805.

800 HUF
Sigrid-Maria Größing: Zsenik a Habsburg házban. Fordíotta: Almássy Ágnes. Bp.,2012,Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15806.

800 HUF
Üldözöttek. Tanulmányok és karcolatok korunk történetírása számára. Első rész. Összeállította: Széchényi György. Kiadja: a Politikai Fogoly negyedévenként megjelenő folyóirat. München,(1965), Danubia-Druckerei Gmbh, 36 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás. Benne Széchényi György, Dálnoki-Veress Lajos, Gosztonyi Péter és mások írásaival.
15807.

2 000 HUF
15808.

12 000 HUF
32,43
35,29
15809.

800 HUF
15810.

4 000 HUF
15811.

1 000 HUF
Horváth Péter: Értekezés a kúnoknak és jászoknak eretekrül azoknak régi és mostani állapotjokrúl. Kisérő tanulmánnyal. Bp.,1994, A Jászságért Alapítvány. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben. Számozott, 0047. számú példány.
15812.

Horváth Péter: Értekezés a kúnoknak és jászoknak eretekrül azoknak régi és mostani állapotjokrúl. Kisérő tanulmánnyal. Bp.,1994, "A Jászságért" Alapítvány. Reprint kiadás. Egészvászon kötésben. Számozott, 0047. számú példány.

1 600 HUF
Szekeres Sándor: Eltévedt időszámítás. DEDIKÁLT! Hajdúböszörmény-Debrecen, 2009. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15813.

1 000 HUF
15814.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF