Books: History

Number of items: 203

Ruffy Péter: Koronánk könyve. Bp., 1981, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15791.

800 HUF
Franz Herre: Ferenc József élete és kora. Fordította: Farkas Tünde-Balázs István. Bp.,2000, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
15792.

800 HUF
Häberlin, F.D.: Die Allgemeine Welthistorie, durch eine Gesellschaft von Gelehrten in Teutschland und England ausgefertiget. In einem vollständigen und pragmatischen Auszuge mit zureichenden Allegationen. Neue Historie. Bd. 3. Halle, 1768 Gebauer, Korabeli aranyozott, bordázott egészbőr kötésben. Szép állapotban / Full leather binding in good condition
15793.

4 000 HUF
Böttinger, Karl Wilhelm: Geschichte des deutschen Volkes und des seutschen Landes. 5.-8. Stuttgart, 1845. Scheible. Korabli félvászon kötésben.
15794.

3 000 HUF
Dr. Kurucz Rózsa: Bezerédj István. 1796-1856. Szekszárd, 2003, Babits. Kiadói kemény-kötés.
15795.

1 000 HUF
Magyarország kultúrtörekvései 896-tól-1935-ig. Bp., 1935, Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság, 280 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben, laza fűzéssel, hiányzó lapokkal (281-319 p.), kijáró lapokkal, rossz állapotban.
15796.

1 000 HUF
Joseph C. Grew: Tokói jelentés. Az USA japáni nagykövetének (1932-1941) üzenete. Bp.,1945, Új Idők. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15797.

1 200 HUF
E. M. Cioran: Egy kifulladt civilizációról. Nagyvilág Könyvek. Bp., 1998, Nagyvilág. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15798.

3 600 HUF
9,73
10,59
Schutzbach Csaba: Friedrich István. (100 éve történt az őszirózsás forradalom.) Veszprém, 2018, Magyar Vidék Országos 56-os Szervezet Országos Központja. Kiadói papírkötés.
15799.

2 400 HUF
Vegyes könyvtétel, 4 db:   Nagy László: A rossz hírű Báthoryak. Bp.,1985, Kossuth. Kiadói papírkötés.  Szentkirályi Zoltán: Az építészet világtörténete I. kötet. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben.   Kurt Rieder: A III. birodalom legyőzhetetlen katonái. Kecskemét,2003,Vagabund. Kiadói papírkötésben.   Benedek István Gábor: Ez lett a vesztünk, mind a kettőnk veszte...Filmregény. Bp.,1998, Ezüstpénz-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
15800.

1 000 HUF
Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15801.

2 200 HUF
5,95
6,47
15802.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF