Books: History

Number of items: 203

Kiszely István: Meghalt Szibériában. Egy szomorú magyar szellemi kórkép. A szibériai Petőfi-kutatás eseményei és irodalma időrendi sorrendben. Bp.,2000, Magyar-Ház. Kiadói kartonált papírkötés.
15779.

1 200 HUF
Varga László (szerk.): Kádár János bírái előtt. Egyszer fent, egyszer lent (1949-1956). Bp., 2001, Osoris-BFL. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15780.

2 800 HUF
7,57
8,24
Molnár Erik: Válogatott tanulmányok. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, ráragadt papírborítóval, jó állapotban.
15781.

3 000 HUF
Utrio, Kaari: Éva lányai. Az európai nő története. 1989, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15782.

2 000 HUF
Fejtő Ferenc: A népi demokráciák története I-II. kötet. Bp.-Párizs, 1991, Magvető Kiadó-Magyar Füzetek. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15783.

2 000 HUF
Flavius, Josephus: A zsidó háború. Bp., 1958, Gondolat. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15784.

800 HUF
Magyarország történeti emlékei. Az 1896. évi ezredéves országos kiállításon. Szerk.: Czobor Béla. 1. köt. Budapest - Bécs, 1896, Gerlach Márton és fia. Kicsit laza, sérült gerincű, díszes vászonkötésben.
15785.

3 000 HUF
Csapody Tamás: Bortól Szombathelyig. Bp., 2014, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, bontatlan fóliában, újszerű állapotban.
15786.

1 000 HUF
Varga János: Helyét kereső Magyarország Bp., 1982. Akadémiai. egészvászon kötés, papír védőborítóval
15787.

1 000 HUF
Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térképekkel, Kiadói félvászon-kötésben.
15788.

2 000 HUF
15789.

2 400 HUF
Zsuffa Sándor, nemesdedinai: A magyar nyelv nyelvrokonságai. Nyelvészeti tanulmány Kőrösi Csoma Sándor emlékére, halálának százéves fordulója alkalmával. Bp. 1942. Szalay Sándor. 182 l. 2 lev. 5 t. Kiadói félvászon-kötésben sérült gerinccel.
15790.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF