Books: History

Number of items: 203

15755.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kanyar József: A reménység esztendei. A Nemzeti Parasztpárt a Dél-Dunántúlon. Életrajzi számadás a koalíciós évekről. DEDIKÁLT! 1989, Pannónia. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15756.

1 200 HUF
Tacitus összes művei I-II. Fordította: Borzsák István. Bp.,1980,Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet vászonborítója foltos, egyébként jó állapotban.
15757.

1 600 HUF
15758.

9 000 HUF
24,32
26,47
Tocqueville, Alexis de: Emlékképek 1848-ról. John Lukács bevezetőjével. Bp., 2011, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15759.

2 800 HUF
7,57
8,24
Thaly Kálmán: Történelmi naplók. 1663-1719. Monumenta Hungariae Historica. Magyar Történelmi Emlékek. Bp.,1875, MTA,(M. Kir. Tud. Egyetem Ny.), XXXII+607 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány, javított gerinccel.
15760.

4 000 HUF
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma. Bp., 2008, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15761.

3 600 HUF
9,73
10,59
Christopher Andrew-Vaszilij Mitrohin: A Mitrohin-archívum. A KGB otthon és nyugaton. Fordította: Bruhács Kinga, M. Nagy Miklós, Szabó Mária. Sajtó alá rendezte, kiegészítő jegyzetekkel és utószóval ellátta: Kun Miklós. Bp., 2000, Talentum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15762.

2 200 HUF
5,95
6,47
Illés György: Fel, fel, vitézek! A Rákóczi-szabadságharc és az 1848/1849-es szabadságharc várai. Bp., 1986, Móra. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
15763.

1 000 HUF
Egy közép-európai birodalom. Az Osztrák-Magyar Monarchia 1867-1918. Bp.,2008, Officina 98. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15764.

Egy közép-európai birodalom. Az Osztrák-Magyar Monarchia 1867-1918. Bp.,2008, Officina '98. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

4 200 HUF
11,35
12,35
15765.

3 600 HUF
9,73
10,59
David Warnes: Az orosz cárok krónikája. Bp.,2002, Geopen. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15766.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF