Books: Architecture, Art

Number of items: 200

16676.

100 HUF
0,27
0,29
Szerb Egyházművészeti Gyűjtemény. Szentendre. Bp., 1998, Budai Szerb Ortodox Egyházi Múzeum. Magyar, angol, német és szerb nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16677.

1 600 HUF
16678.

1 000 HUF
16679.

800 HUF
Pallai Sándor: Fémdíszmű. Lakásdíszek, divatékszerek. Bp.,1976, Műszaki. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés.
16680.

1 000 HUF
Műhelytitkok sorozat 3 kötete: Kováts Albert: A rajzról, Finta József: Építőkockák, épületkockák. Balogh András: A kert művészete.
16681.

1 000 HUF
Divald Kornél: A Magyar Tudományos Akadémia palotája és gyűjteményei. Magyarázó kalauz. Bp.,1917, MTA. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, kijáró lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, a borítón kis szakadással.
16682.

1 200 HUF
Wölfflin, Heinrich: Művészettörténeti alapfogalmak. Bp., 1969, Corvina. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban + Claessens, Bob: Szeretem Brueghelt. Bp., Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16683.

1 000 HUF
Zsákovics Ferenc: A rézkarcoló nemzedék. 1921-1929. A rézkarcművészet megújulása Magyarországon az első világháború után. A magyar sokszorosított grafika száz éve. Miskolci Galéria könyvei 21. Miskolc, 2001, Miskolci Galéria. Kiadói papírkötés.
16684.

5 000 HUF
16685.

1 200 HUF
Butor, Michel: A szavak a festészetben. Bp., 1986, Corvina. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16687.

1 000 HUF
Cecil Misstear-Helen Scott-Harman: The advanced airbush book. London, 1985, Orbis. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16688.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF