Books: Architecture, Art

Number of items: 200

16725.

100 HUF
0,27
0,29
17000.

2 800 HUF
7,57
8,24
17001.

2 800 HUF
7,57
8,24
Dr. Szilágyi András: A Kárpát-medence Árpád-kori rotundái és centrális templomai. Bp., 2008. Semmelweis kiadó. Kiadói kartonálás .
17002.

3 000 HUF
17003.

10 000 HUF
27,03
29,41
Tisztelet a mesternek. Születésnapi levelek Barcsay Jenőhöz. Szentendre, 1987, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága-Pest Megyei Művelődési Központ és Könyvtár. Kiadói aranyozott bársony-kötés, kiadói műanyag védőborítóban.  Számozott (560./1000) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17004.

2 800 HUF
7,57
8,24
Vámos Ferenc: Lajta Béla. Bp., 1970, Akadémia Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17005.

5 000 HUF
17006.

4 000 HUF
17007.

4 000 HUF
1899 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft, and industries. Vol. XXVI. No. 237. 1899. Szept. National Competition Number. (Szerk.: Aubyn Trevor-Battye.) Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Angol nyelven, számos érdekes írással. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, 248+113-120+240 p.
17008.

4 000 HUF
1900 The Artist. An Illustrated Monthly record of arts, craft and industries. Vol. XXVII. No. 243. 1900. Március. Szerk.: Aubyn Trevor-Battye. Korabeli, szeccesiós illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Angol nyelven, számos érdekes írással, közte a Párizsi világkiállításról. Javított gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, 224+112 p.
17009.

4 000 HUF
1909 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1909., nem teljes, hiányos évfolyamának töredékes számai, 2 db, egybekötve. XLVI. 191.+XLVIII. 200., 3-340+87-256 p. Angol nyelvű művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült kötéssel. /  1909 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. 1909. Not complete volume, with only two incomplete numbers, XLVI. 191.+XLVIII. 200., 3-340+87-256 p. With many interesting writings, and lot of photos. Half-linen-binding, with little bit worn cover, with damaged spine.
17010.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF