Books: Architecture, Art

Number of items: 200

Felix Klee: Paul Klee. Bp., 1975. Corvina. Kiadói kartonálás
16664.

1 000 HUF
Menyhárt László: Szász Endre. Bp.,1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Szász Endre (1926-2003) aláírt kiállítási meghívójával
16665.

1 600 HUF
Esztergályos Jenő (szerk.): A magyarok bejövetele. Celldömölk, 2007, Apáczai Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16666.

900 HUF
2,43
2,65
Kardos György: A magyar klasszicista építészet. A magyar klasszicista építészet társadalmi, gazdasági és politikai alapjai. A magyar klasszicista építészet formaképzése. Mérnöki Továbbképző Kiadványok. Építőművészet Kérdései. Bp., 1953, Magyar Építőművészek Szövetsége-É. M. Építőipari Könyv- és Lapkiadó, 89 p. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány.   Megjelent 1000 példányban.
16667.

1 600 HUF
16668.

4 000 HUF
Rainer Werner Fassbinder: Írások, beszélgetések. Osiris Könyvtár. A kötetet szerkesztette, a filmográfiát és a jegyzeteket összeállította Zalán Vince. Bp.,1996, Osiris. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16669.

1 000 HUF
Ingmar Bergman: Laterna magica. Fordította: Kúnos László. Bp.,1988, Európa. Kiadói papírkötés.
16670.

1 000 HUF
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, Erdélyi Szépmíves Céh. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kós Károly, Szervátiusz Jenő, Thorma János és mások. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16671.

800 HUF
Rainer Maria Rilke: Auguste Rodin. Leipzig, 1919, Insel-Verlag. Német nyelven. Egészoldalas képekkel illusztrált. Átkötött modern egészvászon-kötésben,
16672.

800 HUF
Bibliothek DMC. Die Häkelarbeit IIIte Serie. Mülhausen,é.n., Thérese de Dillmont. Német nyelven. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésben, egy lap részben kijár, kissé hiányos címlappal.
16673.

800 HUF
Száz színész egy sorba. Rajzolták: Fedő Lipót és Gellért Lajos. Bp., é.n. Amicus. Kissé hiányos kiadói papírkötésben
16674.

800 HUF
Deim Pál képeslap montázsai album. Bp.,1993, A&A. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott bársony-kötés. Számozott (800/270), a művész által aláírt példány.
16675.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF