Books: Architecture, Art

Number of items: 200

Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16689.

1 000 HUF
Manet, Rennaisance, Degas 3 db német nyelvű művészeti könyv.
16690.

800 HUF
16691.

1 200 HUF
16692.

4 000 HUF
Kádár Béla. A papír két oldala. Szerk.: Bakonyi Péter. Bp.,1991, INTERART, 95 p. Kiadói velúr-kötés, kiadói műanyag védőfóliában. Számozott (800/357.) példány, velúr kötésben, fekete számozással.
16693.

5 000 HUF
16694.

2 400 HUF
Vargyas Lajos: A magyarság népzenéje. Bp., 1981, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
16695.

2 200 HUF
5,95
6,47
A régi és az új Erzsébet híd. Bp., 2003, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16696.

4 000 HUF
Bortnyik György: Változó helyek árnyai. Sajtófotók 1968-1983. hn., 2015, Tinta-Árkos. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, jó állapotban.
16697.

1 600 HUF
Székely András: Heinzelmann Emma. Rajzba álmodott mesék. Bp.,2009, Holnap. Kiadói kartonált papírkötés.
16698.

1 400 HUF
Isis. Erdélyi Magyar Restaurátor Füzetek. 15. Szerk.: Kovács Petronella. Székelyudvarhely, 2015, Haász Rezső Múzeum. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
16699.

1 000 HUF
16700.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF