https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 49

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Constantinus Letins: Theologia concionatoria docens et movens ... I.-II. egybe kötve. Coloniae Agrippinae, 1740. Johann Heinrich Engels. Korabeli egészbőr kötésben. Részben elvált fűzéssel / With partly parted binding
17333.
 

Constantinus Letins: Theologia concionatoria docens et movens ... I.-II. egybe kötve. Coloniae Agrippinae, 1740. Johann Heinrich Engels. Korabeli egészbőr kötésben. Részben elvált fűzéssel / With partly parted binding

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
56,78
EUR
,
63,16
USD
Number of bids:
0
[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.
17334.
 

[Zsivics Mátyás]: Matthiae Zsivics: De dogmatis orthodoxae religionis. Liber V., VI, VII. (Egybekötve.) Pesthini (Pest), 1804, Typis Matthiae Trattner, 8+488+8+114+2+6+80 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
31,55
EUR
,
35,09
USD
Number of bids:
0
[Ursinus, Zacharias] Keresztyén Catechismus, Az-az: A Keresztyéni Hitnek Ágazatira Kérdések és Feleletek által való Rövid Tanitás. ... Melly a Kérdéseknek s Feleleteknek summás Értelmekkel, és azokban foglaltatott dolgokat fel-fejtegető kérdezkedésekkel s némelly szükséges Magyarázatokkal, a Sz. Írásbéli Bizonyságoknak egészen való le-írásával; végre .. [Bázel] Basileában, 1760. Im-Hof Rudolf János és fia költségével és betűivel. [8] + 244p. 12 p. Más kiadásokhoz képest nagyobb lapszámmal! + Hozzákötve: Hatvani István]: Az Fiúi és Leányi Oskolákban tanuló Gyermekek számára iratott rövid Könyörgések... Ismét Könyörgések azok számára, kik az Úri Szent Vatsorával akarnak élni. (Debretzenben, 1768). ny. n. 64p a 72 ből. Korabeli félbőr kötésben.  Ritka!
17335.
 

[Ursinus, Zacharias] Keresztyén Catechismus, Az-az: A' Keresztyéni Hitnek Ágazatira Kérdések és Feleletek által való Rövid Tanitás. ... Melly a' Kérdéseknek 's Feleleteknek summás Értelmekkel, és azokban foglaltatott dolgokat fel-fejtegető kérdezkedésekkel 's némelly szükséges Magyarázatokkal, a' Sz. Írásbéli Bizonyságoknak egészen való le-írásával; végre .. [Bázel] Basileában, 1760. Im-Hof Rudolf János és fia költségével és betűivel. [8] + 244p. 12 p. Más kiadásokhoz képest nagyobb lapszámmal! + Hozzákötve: Hatvani István]: Az Fiúi és Leányi Oskolákban tanuló Gyermekek számára iratott rövid Könyörgések... Ismét Könyörgések azok számára, kik az Úri Szent Vatsorával akarnak élni. (Debretzenben, 1768). ny. n. 64p a 72 ből. Korabeli félbőr kötésben. Ritka!

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
31,55
EUR
,
35,09
USD
Number of bids:
2
Szilasy János: A lelkipásztorság tudománya I-II. kötet. (Egy kötetben.) Buda, 1812, Kir. M. Egyetem Betűivel, XIII+371+XII+407 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17336.
 

Szilasy János: A lelkipásztorság tudománya I-II. kötet. (Egy kötetben.) Buda, 1812, Kir. M. Egyetem Betűivel, XIII+371+XII+407 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
18,93
EUR
,
21,05
USD
Number of bids:
0
Kolligátum, nagyrészt egyházi témájú művekből, 5 db. (Egybekötve.) :   Jámbor Pál: Egyházi beszédek. Szabadka, 1862, Oblath Leo,(Bittermann Károly-ny.) 189+3 p.  Jozgits János: Ünnepnapi Szentbeszédek. Pécs, 1885, Taizs József,114+2 p.  Mutzl Sebestyén: A föld és az emberi-nem őstörténete, Mózes könyve s a Tudományos kutatások eredményei szerint. Németből fordította: V.E. Pest, 1853, Lukács L. és Társa, VIII+342 p.+1 kihajtható tábla.   Falusi levelek a polgári házasságról. Pest, 1868, Emich Gusztáv, 30 p.  Roboz István: Daguerreotyp vagy azon nevezetességek arcképcsarnoka, kik nem pártolják az irodalmat. Pest, 1863, Emich Gusztáv, VIII+98-132 p.  XIX. század végi aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17337.
 

Kolligátum, nagyrészt egyházi témájú művekből, 5 db. (Egybekötve.) : Jámbor Pál: Egyházi beszédek. Szabadka, 1862, Oblath Leo,(Bittermann Károly-ny.) 189+3 p. Jozgits János: Ünnepnapi Szentbeszédek. Pécs, 1885, Taizs József,114+2 p. Mutzl Sebestyén: A föld és az emberi-nem őstörténete, Mózes könyve s a Tudományos kutatások eredményei szerint. Németből fordította: V.E. Pest, 1853, Lukács L. és Társa, VIII+342 p.+1 kihajtható tábla. Falusi levelek a polgári házasságról. Pest, 1868, Emich Gusztáv, 30 p. Roboz István: Daguerreotyp vagy azon nevezetességek arcképcsarnoka, kik nem pártolják az irodalmat. Pest, 1863, Emich Gusztáv, VIII+98-132 p. XIX. század végi aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
25,24
EUR
,
28,07
USD
Number of bids:
0
Thomae Mariae Soldati: Instructio de Indulgentia Jubilaei. Romae Anno 1775. Italico fermone edita...Georgiii Klimo. Quinque-Ecclesiis, 1776, Typis Joannis Josephi Engel, 39 sztl. lev.+335 p. Latin nyelven. Borító nélküli példány, egy lap kijár, foltos, a címlapon bejegyzésekkel.
17338.
 

Thomae Mariae Soldati: Instructio de Indulgentia Jubilaei. Romae Anno 1775. Italico fermone edita...Georgiii Klimo. Quinque-Ecclesiis, 1776, Typis Joannis Josephi Engel, 39 sztl. lev.+335 p. Latin nyelven. Borító nélküli példány, egy lap kijár, foltos, a címlapon bejegyzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
15,14
EUR
,
16,84
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

353. Auction:
Payment deadline is 24 September

354. Auction:
From  10 to 19 September
Payment deadline is 4 October
Viewing: From 16 to 19 October
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment