https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 49

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Török József-Legeza László: Máltaiak. Szerzetesrendek a Kárpát-Medencében. Bp.,1999, Mikes. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a leragasztás nyomaival.
17357.
 

Török József-Legeza László: Máltaiak. Szerzetesrendek a Kárpát-Medencében. Bp.,1999, Mikes. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a leragasztás nyomaival.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
1
Dr. Tornyai János: Talán sírt az istenszobor is. Bp.,(1947),Stephaneum, 492 p. Kiadói papírkötés. A szerző, Dr. Tornyai János (1897-1956) aláírásával, dátumozva.
17358.
 

Dr. Tornyai János: Talán sírt az istenszobor is. Bp.,(1947),Stephaneum, 492 p. Kiadói papírkötés. A szerző, Dr. Tornyai János (1897-1956) aláírásával, dátumozva.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
Bárányné Oberschall Magda: Magyarországi miseruhák. Bp., 1937, Officina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17359.
 

Bárányné Oberschall Magda: Magyarországi miseruhák. Bp., 1937, Officina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3,13
EUR
,
3,45
USD
Number of bids:
0
Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).
17360.
 

Makula-nélkül-való tükör, melly az üdvözítő Jézus Krisztusnak és szent szülőjének életét, keserves kínszenvedését és halálát adja elő. Buda, 1872, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Tizedik kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, két restaurált és (97/98. és 207/208. oldalak.) két javított oldallal (103/104., 105/106. oldalak.).

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
5,00
EUR
,
5,52
USD
Number of bids:
0
Dr. Ferdinand Christian Baur: Die christliche Lehre von der Dreieinigkeit und Menschwerdung Gottes in ihrer geschichtlichen Entwicklung. I. Theil. Tübingen, 1841, C.F. Osiander, XXXII+948 p. Német nyelven. Későbbi félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.
17361.
 

Dr. Ferdinand Christian Baur: Die christliche Lehre von der Dreieinigkeit und Menschwerdung Gottes in ihrer geschichtlichen Entwicklung. I. Theil. Tübingen, 1841, C.F. Osiander, XXXII+948 p. Német nyelven. Későbbi félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,38
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
0
Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval, a hátsó kötéstáblán folttal.
17362.
 

Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval, a hátsó kötéstáblán folttal.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
6,88
EUR
,
7,59
USD
Number of bids:
0
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.
17363.
 

P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,75
EUR
,
4,14
USD
Number of bids:
0
Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.
17364.
 

Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,50
EUR
,
2,76
USD
Number of bids:
0
Egyháztörténet. II. évf. 1-2. füzet.1944 január-junius. Révész Imre közreműködésével szerkeszti Esze Tamás és Harsányi András. Bp., 1944, Attila-nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
17365.
 

Egyháztörténet. II. évf. 1-2. füzet.1944 január-junius. Révész Imre közreműködésével szerkeszti Esze Tamás és Harsányi András. Bp., 1944, Attila-nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
9,38
EUR
,
10,34
USD
Number of bids:
0
Révész Imre: Akikre nem volt méltó a világ. Képek a keresztyénség történetéből. Erdélyi Református Egyházi Könyvtár I. Cluj (Kolozsvár), 1921, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval, felvágatlan példány.
17366.
 

Révész Imre: "Akikre nem volt méltó a világ." Képek a keresztyénség történetéből. Erdélyi Református Egyházi Könyvtár I. Cluj (Kolozsvár), 1921, Minerva. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé foltos borítóval, felvágatlan példány.

 
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
15,00
EUR
,
16,55
USD
Number of bids:
0
Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.
17367.
 

Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
7,50
EUR
,
8,28
USD
Number of bids:
0
Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához.  A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papírborítóján kis szakadások, de alapvetően jó állapotban.
17368.
 

Dr. Kosztolányi István: Így szólott az úr. I-II. kötet. Ószövetségi bibliai történetek. Kézikönyv a biblia történetének tanításához, egyszersmind bevezetésül a szentírás olvasásához. A borító Márton Lajos munkája. A térképeket Kosztolányi Árpád rajzolta. Bp.,1942,Korda Rt. Fekete-fehér illusztrációkkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet papírborítóján kis szakadások, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
5,63
EUR
,
6,21
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

361. Auction:
Payment deadline is 24 January

362. Auction:
From 14 to 23 January
Payment deadline is 7 February
Viewing: From 20 to 23 January
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment