Number of items: 260

17479.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF
32,26
36,50
  Add to cart
  Remove
Fekete István: Zsellérek. A Királyi Magyar Egyetem Nyomda regénypályázatának díjnyertes műve. Bp.,é.n. (cca 1945),Kir. M. Egyetemi Nyomda, 334 p. Korabeli félvászon-kötés.
17480.

Available
5 000 HUF
16,13
18,25
  Add to cart
  Remove
Márai Sándor Napló sorozat 6 kötete, teljes sorozat!   Napló. (1943-1944.) Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.  Napló: 1945-1957. Bp.,1990, Akadémia Kiadó-Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.   Napló. 1958-1967. München, 1977, Ujváry Griff. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Napló. 1968-1975. Toronto, 1976, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Napló. 1976-1983. München, 1984-1985, Ujváry Griff. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Napló. 1984-1989. Toronto, 1997, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17481.

Márai Sándor Napló sorozat 6 kötete, teljes sorozat! Napló. (1943-1944.) Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Napló: 1945-1957. Bp.,1990, Akadémia Kiadó-Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Napló. 1958-1967. München, 1977, Ujváry "Griff". Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1968-1975. Toronto, 1976, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1976-1983. München, 1984-1985, Ujváry "Griff". Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1984-1989. Toronto, 1997, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

Available
18 000 HUF
58,06
65,69
  Add to cart
  Remove
17482.

Available
16 000 HUF
51,61
58,39
  Add to cart
  Remove
Nagy József - eredeti munkáji és szabad fordításai erköltsi s innepi tanításokban. S. Patakon, 1823. Nádaskay András. 340 p. 2 sztl. lev. Korabeli, sérült papírkötésben. Ex librissel
17483.

Nagy József - eredeti munkáji és szabad fordításai erköltsi 's innepi tanításokban. S. Patakon, 1823. Nádaskay András. 340 p. 2 sztl. lev. Korabeli, sérült papírkötésben. Ex librissel

Available
6 000 HUF
19,35
21,90
  Add to cart
  Remove
Gál József: A halál várában. New York,1937,Europa Books. Félvászon-kötésben, foltos, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, kissé sérült kötéssel. Emigráns kiadás. Ritka!
17484.

4 000 HUF
12,90
14,60
Hammer price:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.