Number of items: 260

17479.

10 000 HUF
31,15
34,25
Fekete István: Zsellérek. A Királyi Magyar Egyetem Nyomda regénypályázatának díjnyertes műve. Bp.,é.n. (cca 1945),Kir. M. Egyetemi Nyomda, 334 p. Korabeli félvászon-kötés.
17480.

5 000 HUF
15,58
17,12
Márai Sándor Napló sorozat 6 kötete, teljes sorozat!   Napló. (1943-1944.) Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.  Napló: 1945-1957. Bp.,1990, Akadémia Kiadó-Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.   Napló. 1958-1967. München, 1977, Ujváry Griff. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Napló. 1968-1975. Toronto, 1976, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Napló. 1976-1983. München, 1984-1985, Ujváry Griff. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Napló. 1984-1989. Toronto, 1997, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
17481.

Márai Sándor Napló sorozat 6 kötete, teljes sorozat! Napló. (1943-1944.) Márai Sándor munkái. Bp., 1945, Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés. Napló: 1945-1957. Bp.,1990, Akadémia Kiadó-Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Napló. 1958-1967. München, 1977, Ujváry "Griff". Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1968-1975. Toronto, 1976, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1976-1983. München, 1984-1985, Ujváry "Griff". Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Napló. 1984-1989. Toronto, 1997, Vörösváry. Első kiadás. Kiadói papírkötés.

18 000 HUF
56,07
61,64
17482.

16 000 HUF
49,84
54,79
Nagy József - eredeti munkáji és szabad fordításai erköltsi s innepi tanításokban. S. Patakon, 1823. Nádaskay András. 340 p. 2 sztl. lev. Korabeli, sérült papírkötésben. Ex librissel
17483.

Nagy József - eredeti munkáji és szabad fordításai erköltsi 's innepi tanításokban. S. Patakon, 1823. Nádaskay András. 340 p. 2 sztl. lev. Korabeli, sérült papírkötésben. Ex librissel

6 000 HUF
18,69
20,55
Gál József: A halál várában. New York,1937,Europa Books. Félvászon-kötésben, foltos, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, kissé sérült kötéssel. Emigráns kiadás. Ritka!
17484.

4 000 HUF
12,46
13,70
Turfbuch für 1893. Herausgegeben Victor Silberer. Wien, 1893, Allgemeinen Sport-Zeitung, XXIV+627 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltos.
17485.

Turfbuch für 1893. Herausgegeben Victor Silberer. Wien, 1893, "Allgemeinen Sport-Zeitung", XXIV+627 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltos.

3 000 HUF
9,35
10,27
Kazinczy Ferencz Munkáji Szép Literatura, 5. kötet. Pest, 1815,Trattner János Tamás,6+238 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17486.

4 000 HUF
12,46
13,70
id. Szinnyei József: Jókai Mór. Jókai Mór arcképével. Bp., 1898, Hornyánszky, 1 t.+212 p.+1 t. (Jókai portréja, heligoravűr. Korabeli átkötött kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, az eredeti kissé sérült elülső papírborítót bekötötték.
17487.

2 800 HUF
8,72
9,59
Berzeviczy Albert: Régi emlékek 1853-1870. Bp., 1907, Révai, 314+2 p. Kiadói papírkötésben, a borítón kis szakadással.
17488.

3 800 HUF
11,84
13,01
Siklóssy László: Az audiencia. Budai történet 1795-ből egy felvonásban, előjátékkal. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., (1926), Hungária, 23 p. Kiadói zsinórfűzött, illusztrált papírkötésben, a borító kissé foltos, a hátsó borítón hiánnyal. Számozott (200/58.) példány, aláírás nélkül.
17489.

3 000 HUF
9,35
10,27
Kiss József Költeményei. Bp., [1897], Révai Irodalmi Intézet Rt., Franklin-Társulat Nyomdája, 1 t. (a költő portréja) + [6] + 191 + [5] + 26 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrációi miatt híres, fontos könyv. Az illusztrációkat az egy évvel korábban indult nagybányai művésztelep alapító festőművészei készítették. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, festett, illusztrált, szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, (Gottermayer Nándor Könyvkötői Műintézet, Budapest), sérült gerinccel,
17490.

6 000 HUF
18,69
20,55

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.