Number of items: 260

Beöthy Zsolt (szerk.): A Magyar Irodalom Története I-II. Képes díszmunka két kötetben. Budapest, 1896, Athenaeum, 6+516+1 p. +36 t.; 4+840+1 p.+36 t. Első kiadás! Díszesen aranyozott kiadói félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, egy kihajtható tábla szakadt, sérült, az első kötet elülső kötéstábláján belül a papír ragasztása elengedett, intézményi bélyegzőkkel.
17491.

10 000 HUF
27,03
29,41
Mitológiai enciklopédia I-II. kötet. Szerk.: Sz. A. Tokarev. Bp, 1988, Gondolat. Kiadói egészvászon, jó állapotban.
17492.

2 400 HUF
Hofi Géza élete és pályafutása 1936-2002. Bp., 2003, Hungaroton Records Kft. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ajándékozási sorokkal, jó állapotban.
17493.

4 800 HUF
12,97
14,12
Faludy György: Versek. Bp.,2001, Magyar Világ. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Faludy György (1910-2006.) által dedikált.
17494.

6 000 HUF
Lehel István: Jászai Mari utolsó szerepe. Bp., 1930, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t+241+3 p. Kiadói papírkötés.
17495.

2 800 HUF
7,57
8,24
Alexandre Dumas: Gróf Monte Cristo. Kiadja: Brassói Lapok könyvosztálya, 1-50 sz. (Egybekötve.) Brassó,én. (cca 1920-1940), Brassói Lapok, 1000 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés.
17496.

3 000 HUF
17497.

4 200 HUF
11,35
12,35
Birtalan Ágnes: Veszett farkas a hátasod, tűzkígyó az ostorod. A mongol sámánizmus történetének hiányzó láncszeme. Bp., 2015, LHarmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17498.

Birtalan Ágnes: Veszett farkas a hátasod, tűzkígyó az ostorod. A mongol sámánizmus történetének hiányzó láncszeme. Bp., 2015, L'Harmattan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

1 600 HUF
Húsvéti kabaré. Érdekes Újság húsvéti ingyen melléklete. Emőd Tamás, Gábor Andor, Heltai Jenő, Karinthy Frigyes, Molnár Ferenc, Nagy Endre, Somlyo Zoltán, Szép Ernő, és Villányi Andor kabaré-tréfái. A borító rajza Vég Gusztáv munkája. Bp.,1917, Érdekes Ujság, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötésben, szakadt borítóval.
17499.

1 000 HUF
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. 1-2. köt. Bp., é. n., Dante. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17500.

2 000 HUF
Endrődi Sándor: Kuruc nóták. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Bőr kötésben, jó állapotban.
17501.

2 000 HUF
17502.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF