Number of items: 253

Thury Lajos: Földrengés Japánban. Fantasztikus regény. Bp., [1942], Stádium. A szerző dedikációjával, humoros ex libris-szel. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
17303.

2 000 HUF
Bokor Péter: Mengele doktor nyomában. Bp., 1987, RTV - Minerva. Papírkötésben, jó állapotban. + Bak Mihály: Orvosok - sebesültek. Kórházvonaton a Dontól Dániáig. Bp., 1987, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
17304.

2 000 HUF
Photo Habsburg. The Private Life of an Archduke. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17305.

1 000 HUF
Moldova György: A tékozló koldus. Riport az egészségügyről I. kötet. BP., 2003, Urbis könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
17306.

500 HUF
1,35
1,47
Petőfi Sándor: Szabadság, szerelem... Fáy Dezső rajzaival. Nemzeti Könyvtár 100-101. Bp.,1943, Stádium-ny. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, beragasztott újságcikkel, tulajdonosi bejegyzéssel.
17307.

1 000 HUF
Magyar szavaló-könyv. Válogatott költemények. Az elemi fiú- és leányiskolák I. és II. osztályú növendékei számára, valamint magánhasználatra. Összeáll.: Györffy János. Bp.,1903, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy részben kijáró lappal, laza fűzéssel.
17308.

1 600 HUF
Rudnyánszky Gyula 3 műve: Dobó Katica a hős honleány vagy Egervár ostroma.; Kinizsi Pál: Élete és hőstettei., Toldi Miklós a nagyerejű hős élete és halála. Bp., Méhner Vilmos, 62+63+64 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy hiányzó lappal (Dobó Katica, 15/16.), rossz állapotban
17309.

1 200 HUF
Krüzselyi Erzsike-Brankovics György: Erzsébet királyné emléke. Bp.,én.,Méhner. 64 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval és címlappal.
17310.

1 000 HUF
23
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Gaál Mózes: Szent István. Az első magyar király. Bp., 1900, Franklin. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.  Arany János: Murány ostroma. Bp.,1907, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.
17311.

1 000 HUF
17312.

1 400 HUF
Dobozy Imre: Tegnap és ma. Bp., 1960, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, jó állapotban.
17313.

1 000 HUF
17
17314.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF