Thury Lajos: Földrengés Japánban. Fantasztikus regény. Bp., [1942], Stádium. A szerző dedikációjával, humoros ex libris-szel. Kicsit kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
Bokor Péter: Mengele doktor nyomában. Bp., 1987, RTV - Minerva. Papírkötésben, jó állapotban. + Bak Mihály: Orvosok - sebesültek. Kórházvonaton a Dontól Dániáig. Bp., 1987, szerzői. Papírkötésben, jó állapotban.
Photo Habsburg. The Private Life of an Archduke. Összeáll.: Heiszler Vilmos - Szakács Margit - Vörös Károly. Bp., 1988, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Magyar szavaló-könyv. Válogatott költemények. Az elemi fiú- és leányiskolák I. és II. osztályú növendékei számára, valamint magánhasználatra. Összeáll.: Györffy János. Bp.,1903, Szent István-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy részben kijáró lappal, laza fűzéssel.
Rudnyánszky Gyula 3 műve:
Dobó Katica a hős honleány vagy Egervár ostroma.;
Kinizsi Pál: Élete és hőstettei.,
Toldi Miklós a nagyerejű hős élete és halála. Bp., Méhner Vilmos, 62+63+64 p. Korabeli átkötött egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy hiányzó lappal (Dobó Katica, 15/16.), rossz állapotban
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Gaál Mózes: Szent István. Az első magyar király. Bp., 1900, Franklin. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.
Arany János: Murány ostroma. Bp.,1907, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.