Number of items: 253

Fekete István: Hajnal Badányban. Első kiadás! Bp., 1942, Singer és Wolfner, 328 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17279.

2 200 HUF
5,95
6,47
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel.
17280.

1 600 HUF
Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I-II. kötet. Darabokra szaggattatol. (Erdélyi történet I.). Bp., 1940, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés jó állapotban.
17281.

3 600 HUF
9,73
10,59
17282.

3 000 HUF
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. 1700-1720. Bp, 1897, Athenaeum, VIII+293 p. Első kiadás. Korabeli félpergamen-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, tulajdonosi bejegyzéssel.
17283.

2 000 HUF
13
Móricz Pál: Magyar sirató. Feljegyzések, történetek a régi magyar életből. Tahitótfalu,(1926),Szerzői, (Sylvester Nyomdai Műintézet-ny.), 270+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált borítót az átkötéskor felhasználták, kissé foltos lapokkal.
17284.

1 600 HUF
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. kötet: Versek. Bp.,1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, névbejegyzéssel.
17285.

2 800 HUF
7,57
8,24
17286.

2 000 HUF
17287.

3 000 HUF
17288.

3 000 HUF
17289.

5 500 HUF
14,86
16,18
Ponson du Terrail: Egy király ifjúsága 1-7. kötet.   Egy király ifjusága I-III. kötet: 1. A szép aranyművesné. 2. A navarrai herceg szerelmei. 3. A flórenci méregkeverő.  A két Henrik harca I-III. kötet: 1. A négy alsó szövetsége. 2. A meudoni fehér ház. 3. Szent-Bertalan-éj.   A Valois család tragédiája I-II. kötet:  1. Montpensier hercegnő.   Fordította: Dr. Endre Dénes.  Bp.,[1928],Palladis Rt., (Pallas Rt.-ny.), 255+1+296+287+320+303+271+304 p.   Kiadói aranyozott díszes egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett felső lapélekkel, változó állapotban, kopott borítókkal, két kötet kivételével sérült gerincekkel, ezek közül egy kötet gerince hiányzik, az egyik kötet címlapja hiányzik, intézményi bélyegzőkkel. A 8. kötet hiányzik.
17290.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF