https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 253

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Roth, Joseph: Hiob. Bp., 1932, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.
17315.

Roth, Joseph: Hiob. Bp., 1932, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. 50 év a sajtó körül. Nők Lapja Műhely. Bp., 2007, Sanoma. Kiadói papírkötés.  A szerző által dedikált.
17316.

Vadas Zsuzsa: Tuti dilik. 50 év a sajtó körül. Nők Lapja Műhely. Bp., 2007, Sanoma. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Pápay Sámuel: A magyar literatúra esmérete I-II. Veszprém, 1808 (Reprint, 1986). Műbőr kötésben
17317.

Pápay Sámuel: A magyar literatúra esmérete I-II. Veszprém, 1808 (Reprint, 1986). Műbőr kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Wass Albert: Mire a fák megnőnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon kötés, belül a címlap vágott.
17318.

Wass Albert: Mire a fák megnőnek. Bp., 1942, Révai. Kiadói egészvászon kötés, belül a címlap vágott.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Grafológiai tanulmányok 6 füzete, érdekes írásokkal, példányonként változó állapotban
17319.

Grafológiai tanulmányok 6 füzete, érdekes írásokkal, példányonként változó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Dr. Horváth Cyrill: Régi magyar irodalom története. A magyar irodalom története I. kötet. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+755 p. Átkötött félvászon-kötés. A második kötet nem jelent meg.
17320.

Dr. Horváth Cyrill: Régi magyar irodalom története. A magyar irodalom története I. kötet. Bp.,1899, Athenaeum, VIII+755 p. Átkötött félvászon-kötés. A második kötet nem jelent meg.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Fekete István két könyve: Őszi vásár (Bp., 1962); Tarka rét (Bp., 1973). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17321.

Fekete István két könyve: Őszi vásár (Bp., 1962); Tarka rét (Bp., 1973). Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
7
A Pesti Hírlap lexikona. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Dornyay Béla (1887-1965) helytörténész tulajdonosi bejegyzésével. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17322.

A Pesti Hírlap lexikona. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Dornyay Béla (1887-1965) helytörténész tulajdonosi bejegyzésével. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
3
Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db:   Műdalok. I. sorozat. Sík József elméleti és gyakorlati énekiskolájának kiegészítő része. Összeválogatta, átnézte és magyarázatokkal ellátta: Szabados Béla. Bp.,(1912),Rózsavölgyi, 90 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Bartók Béla kórusművei két és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp.,1937, Magyar Kórus. Kiadói félvászon-kötés, szétvált kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel.   Kodály Zoltán: Kórusok. I. kötet. Gyermek- és női karok. Bp.,1949, Magyar Kórus. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, de a könyvtest egyben van.   Szőnyi Erzsébet: A zenei írás-olvasós módszertana kezdetektől a felsőfokig. I. Bp.,1965,Zeneműkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.
17323.

Vegyes zenei témájú könyvek, 4 db: Műdalok. I. sorozat. Sík József elméleti és gyakorlati énekiskolájának kiegészítő része. Összeválogatta, átnézte és magyarázatokkal ellátta: Szabados Béla. Bp.,(1912),Rózsavölgyi, 90 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Bartók Béla kórusművei két és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp.,1937, Magyar Kórus. Kiadói félvászon-kötés, szétvált kötéssel, ceruzás bejegyzésekkel. Kodály Zoltán: Kórusok. I. kötet. Gyermek- és női karok. Bp.,1949, Magyar Kórus. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, de a könyvtest egyben van. Szőnyi Erzsébet: A zenei írás-olvasós módszertana kezdetektől a felsőfokig. I. Bp.,1965,Zeneműkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Babits Mihály: Levelek Iris koszorujából. Bp.,1914,Nyugat, 94+2 p. Második kiadás. Későbbi átkötött egészvászon-kötésben.+Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 104+4 p. Második kiadás. Későbbi átkötött egészvászon-kötés, egy-két felvágatlan lappal.
17324.

Babits Mihály: Levelek Iris koszorujából. Bp.,1914,Nyugat, 94+2 p. Második kiadás. Későbbi átkötött egészvászon-kötésben.+Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1918, Nyugat,(Pallas-ny.), 104+4 p. Második kiadás. Későbbi átkötött egészvászon-kötés, egy-két felvágatlan lappal.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Kosztolányi Dezső: Páva. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Bp.,(1920),Légrády, 173 p. Első kiadás. Kiadói kissé szakadozott papírkötésben.
17325.

Kosztolányi Dezső: Páva. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Bp.,(1920),Légrády, 173 p. Első kiadás. Kiadói kissé szakadozott papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
1
Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. Szeged, 1940, Szukits. 1 t.+VIII+384 p. Későbbi átkötött álbordás aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, pár lap fűzése laza, a lapélek foltosak. ajándékozási sorokkal.
17326.

Juhász Gyula összes versei. 1905-1929. Sík Sándor előszavával. Sajtó alá rendezte Paku Imre. Szeged, 1940, Szukits. 1 t.+VIII+384 p. Későbbi átkötött álbordás aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, pár lap fűzése laza, a lapélek foltosak. ajándékozási sorokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment