Number of items: 253

17375.

2 600 HUF
7,03
7,65
17376.

1 600 HUF
17377.

2 800 HUF
7,57
8,24
17378.

800 HUF
17379.

1 200 HUF
17380.

2 600 HUF
7,03
7,65
17381.

2 400 HUF
17382.

8 000 HUF
Nagy Bandó András: Sosemvolt Toscana. Orfű,é.n., Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17383.

1 000 HUF
Nagy Bandó András: Ízes beszéd. Beszédes ízek. Ételekről - életekről. Orfű, 2007, Szamárfül. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17384.

1 000 HUF
Vörösmarty költeményei. I. kötet. Bp.,1866, Ráth Mór, (Bécs, Holzhausen Adolf-ny.), 1 t. (címkép, Vörösmarty portréja, Barabás Miklós festménye után készült rézkarc)+8+246 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, Boldog Lajos-kötés(Pest), márványozott lapélekkel,a sarkain kopásnyomokkal, hiányzó szennylapokkal.
17385.

4 800 HUF
12,97
14,12
17386.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF