Books: History

Number of items: 161

15796.

2 600 HUF
7,03
7,65
John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Fordította: Hideg János. Budapest, 1991, Maecenas. Kiadói kartonálásban
15797.

1 200 HUF
Bánó Attila: Régi magyar családok. Mai sorsok. Bp., 2004 Athenaeum. Kiadói kartonálásban, alján sérüléssel
15798.

1 000 HUF
Für Lajos: A Varsói Szerződés végnapjai - magyar szemmel. Bp., 2003, Kairosz. Papírkötésben, jó állapotban.
15799.

1 000 HUF
2 db történelmi könyv: Csicsery-Rónay István - Cserenyey Géza: Koncepciós per. A Független Kisgazdapárt szétzúzása, 1947. (Bp., 1998); Pallai Péter - Sárközi Mátyás: Némi demokráciától a népi demokráciáig. (Bp., 2008) Papír- illetve kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15800.

1 200 HUF
15801.

9 500 HUF
25,68
27,94
Paulovics István: A dunapentelei római telep. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, vágatlan példány, széteső állapotban.
15802.

1 200 HUF
Karácson Imre dr. (szerk.): A Rákóczi-emigráczió török okmányai. 1717-1803. Bp., 1911, Magyar Tudományos Akadémia.  Gerincnél kissé szakadt kiadói papír kötésben.
15804.

2 000 HUF
Márki Sándor: Az ókor és középkor története. Bp., 1910, Athenaeum (A műveltség könyvtára). Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15805.

2 000 HUF
Tallós György: Fejezek a Magyar Általános Hitelbank történetéből. 1867-1948. Bp., 1991, MHB Rt. Papírkötésben.
15806.

1 000 HUF
15807.

1 200 HUF
15808.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF