https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: History Number of items: 161
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1949144
15821
346
0
1000
Books: History
Other collectibles
Castiglione László: Pompeji, Herculaneum. A Vezúv kitörésének ezerkilencszázadik évfordulójára. Sugár Lajos felvételeivel. Bp., 1979, Gondolat-Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1953643
15822
346
0
2200
Books: History
Other collectibles
Labirintus sorozat 7 kötete:
Benda Kálmán: Erdély végzetes asszonya.
Péter Katalin: A csejtei várűrnő.
Niederhauser Emil: Merénylet Erzsébet királyné ellen.
Hóvári János: A hűtlen Dobó.
Szakály Ferenc: Vesztőhely az út porában.
Trócsányi Zsolt: Wesselényi Miklós hűtlenségi pere.
Szabad György: Miért halt meg Teleki László?
Bp.,1985-1987, Helikon. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1951914
15823
346
0
2000
Books: History
Other collectibles
Katona Tamás (szerk.): A korona kilenc évszázada. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1949547
15824
346
0
800
Books: History
Other collectibles
Bertényi Iván-Gyapay Gábor: Magyarország rövid története. Bp.,1995, Maecenas. Harmadik, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
1950852
15825
346
0
3600
Books: History
Other collectibles
Szigeti István: A szent korona titka. Lakitelek, 1996, Antológia Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1951326
15826
346
0
1000
Books: History
Other collectibles
C.W. Ceram: A régészet regénye. Fordította: Gottschlig Ferenc. Bp., 1975, Gondolat. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. +Zenon Kosidowski: Aranykönnyek királysága. Bp.,1979, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1916370
15827
346
0
1400
Books: History
Other collectibles
Gereben Ágnes: Beszélgetések a Gulagról. Bp.,2008,Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1953629
15828
346
0
1200
Books: History
Other collectibles
Magyar História 3 kötet:
Kristó Gyula: Kristó Gyula: Az aranybullák évszázada. (2. kiadás.)
Kulcsár Péter: A Jagelló-kor.
Teke Zsuzsa: Hunyadi János és kora. Bp., 1980-1981, Gondolat. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1953610
15829
346
0
1200
Books: History
Other collectibles
John T. Salvendy: Rudolf. Ford. Hárdi Lilla. Tudomány Könyvtár. Bp.,1988, Közgazdasági és Jogi. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1952505
15830
346
0
1200
Books: History
Other collectibles
Takáts Sándor: Régi idők, régi emberek. Bp.,[1930], Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett egészvászon sorozatkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
Starting price:
1 200 HUF
1951310
15831
346
0
800
Books: History
Other collectibles
Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Fordította Szerb Antal. Pro Memoria. Bp.,1979, Európa. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a borító egyik sarkán apró gyűrődéssel.
The item is not available
1951755
15832
346
0
1000
Books: History
Other collectibles
Nemeskürty István: A bibliai örökség. A magyar küldetéstudat története. Bp.,1991, Szabad Tér. Kiadói kemény-kötés.
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment