Books: History

Number of items: 161

Botta Dénes Püspöky István Vertel Beatrix: A névjegy története. Bp., 2005. Medicina Könyvkiadó Zrt., Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
15784.

3 000 HUF
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia 1-2. köt. egybe kötve. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés és kiadói egészvászon kötés, Hasonmás kiadás
15785.

1 800 HUF
Eckhart Ferenc: A magyar közgazdaság száz éve 1841-1941. Bp., 1941, Posner. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15786.

2 000 HUF
Botos László (szerk.): Magyarságtudományi Tanulmányok. Budapest, 2008, HUN-idea Szellemi Hagyományőrző Műhely. Kiadói kemény papírkötés, kiadói, kissé piszkos papírborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal. Csajághy György, Cser Ferenc, Darai Lajos, Érdy Miklós, Harangozó Imre, Molnár V. József, Obrusánszky Borbála, Poór Miklós és mások tanulmányaiva.
15787.

2 400 HUF
15788.

1 000 HUF
15789.

3 200 HUF
8,65
9,41
15790.

4 000 HUF
15791.

3 000 HUF
Macaulay: Ánglia története II. Jakab trónralépte óta. Forditotta Csengery Antal - Zichy Antal. Második, átnézett kiadás. I-V. kötet, a VI. kötet hiányzik. Bp, 1875-1877, MTA. Egységes, kiadói zöld vászonkötésben,
15792.

5 000 HUF
15793.

1 200 HUF
Pesty Frigyes: Az eltünt régi vármegyék I-II. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat-Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés. Reprint kiadás. Szép állapotban.
15794.

4 000 HUF
15795.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF