Books: History

Number of items: 161

15735.

9 000 HUF
24,32
26,47
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája II. kötet. K-O Bp., 1993, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói műbőr kötés, sérült kiadói papírborítóban
15736.

4 000 HUF
9
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája III. kötet. P-S Bp., 1998, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói kartonálásban
15737.

4 000 HUF
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája V. kötet.Kiegészítések, pótlások, névmutató. A-ZS Bp., 1993, Natura-Tellér Kft-Heraldika. Kiadói kartonálásban
15738.

4 000 HUF
9
15739.

4 400 HUF
11,89
12,94
15740.

3 000 HUF
Papp-Váry Árpád, Hrenkó Pál: Magyarország története régi térképeken. Bp., 1990, Gondolat - Officina Nova. 2., javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15741.

2 000 HUF
Schmidt Mária: A titkosszolgálatok kulisszái mögött. Hitek, ideológiák és hírszerzők a XX. században. Dedikált példány! Bp., 2006. XX. sz. intézet. Kiadói kartonálásban
15742.

2 000 HUF
15744.

3 000 HUF
Dr. Kerekesházy József: Egy régi magyar generális és kora. (Czifferi és Kerekesházi Kerekes Zsigmond báró, a Mária Terézia Rend lovagja 1720-81.) Különlenyomat. Bp.,1938, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda, 56 p.+2 t. Kiadói szakadt, sérült papírkötésben.
15745.

1 200 HUF
Hornyánszky Lajos: Bacsányi János és kora. Bp. 1907, Hornyánszky. 1 t. 535 p. Modern egészvászon-kötésben, könyvtári pecsétekkel.
15746.

2 400 HUF
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Második kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kis kopásnyomokkal a borítókon, az első kötet gerincén sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15747.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF