Number of items: 137
1930005
11231
342
4800
Other collectibles
Hollóházi elefánt figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:18,5 cm
4 800 HUF
1927611
11232
342
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre tervezte váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 20 cm
4 000 HUF
1927615
11233
342
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó matricás, jelzett, hibátlan, 14×9 cm
1 600 HUF
1929165
11234
342
Other collectibles
Régi Hollóházi porcelán bonbonniere. Jelzett, kis kopásokkal d: 11 cm
5 000 HUF
1900758
11235
342
Other collectibles
Hollóházi porcelán zöld virágmintás ékszertartó doboz, matricás, jelzett, hibátlan, d: 7 cm, m: 3 cm
1903244
11236
342
Other collectibles
Hollóházi pingvin, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm
3 000 HUF
1926162
11237
342
Other collectibles
Hollóházi porcelán hal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
1 000 HUF
1926039
11238
342
Other collectibles
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm
3 000 HUF
1913377
11239
342
Other collectibles
Hollóházi készlet, 3 db, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
1 000 HUF
1929439
11240
342
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített plakett, hátoldalán saját kézzel dedikálva. 12x9 cm
5 000 HUF
1932016
11241
342
Other collectibles
Gránit korsó, gyári mázhibával, jelzett, m: 12 cm, d: 9,5 cm
1 000 HUF
1932033
11242
342
Other collectibles
Gránit mélytányér, 6 db, jelzett, sérülésekkel, kopásnyomokkal, d: 23 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m