Number of items: 137

Royal Tara Ireland porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
11279.

2 200 HUF
5,95
6,47
Kaiser virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:26,5 cm
11280.

2 000 HUF
Victoria cseh kínálótál mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 31×19,5 cm
11281.

1 600 HUF
9
Alt-Meissner, Schlagenwald tál, tányérok, tálon apró lepattanással és festék hibával, aranyozás erősen kopott, összesen: 4 db, d:18,5-25 cm, 36×27 cm
11282.

5 000 HUF
Pfeiffer & Löwenstein hiányos mokkás készlet, kopott festés, jelzett, későbbi kézi festéssel,
11283.

14 000 HUF
37,84
41,18
11284.

5 500 HUF
14,86
16,18
GDR kézzel festett kalapos hölgy csengő 21 cm
11285.

2 800 HUF
7,57
8,24
Páros jelenet, kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, 13×15 cm
11286.

1 000 HUF
Kézzel festett, jelzett japán porcelán váza pár 21 cm, 31 cm
11287.

14 000 HUF
37,84
41,18
XIX. sz. vége: Fajansz, virágmintás, réz tálca. Formaszámos. d:25 cm
11288.

5 000 HUF
Kínai padlóváza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 40 cm
11289.

12 000 HUF
32,43
35,29
Jelzett szovjet figura pár, kézzel festett, kopott, m: 19 cm, h:20 cm
11290.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF