Number of items: 137
1931292
11207
342
Other collectibles
Zsolnay madaras korsó, mázas pirogránit, hibátlan, m: 16 cm
2 800 HUF
1926782
11208
342
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopás nyomokkal, m:27,5 cm
8 000 HUF
1914149
11209
342
Other collectibles
Zsolnay porcelán kézzel festett reklám tábla 13x12 cm
8 000 HUF
1926045
11210
342
Other collectibles
Zsolnay porcelán tojástartó, 2 db, jelzett, hibátlan, m: 6 cm
1 200 HUF
1862542
11211
342
60000
Other collectibles
cca 1890 Zsolnay díszkancsó, tiger mázas, kézzel festett, elmosódott márka jelzéssel, formaszám:763, kopott aranyozással, m:17,5 cm
60 000 HUF
1929065
11212
342
Other collectibles
6 000 HUF
1880229
11213
342
150000
Other collectibles
150 000 HUF
1891321
11214
342
200000
Other collectibles
Zsolnay historizáló áttört jardiniere, kézzel festett porcelánfajansz, apró kopással, jelzett (TJM) h:26 cm, m:16 cm
200 000 HUF
1925838
11215
342
Other collectibles
Hollóházi rózsás váza, matricás, jelzett, apró kopásokkal, m: 17,5 cm
2 000 HUF
1925880
11216
342
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített váza, jelzett, matricás, kopás nyomokkal, m: 25,5 cm
5 000 HUF
1925887
11217
342
Other collectibles
Hollóházi rózsás váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 26 cm
2 000 HUF
1925890
11218
342
Other collectibles
Hollóházi szedres váza, jelzett, matricás, hibátlan, m: 24,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m