Number of items: 137
1925903
11219
342
Other collectibles
Hollóházi rózsás "márvány" váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
2 000 HUF
1925925
11220
342
Other collectibles
Hollóházi virág mintás doboz, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, 13,5×9 cm
1 400 HUF
1924527
11221
342
Other collectibles
Hollóházi lábas kínáló- Részben kézzel festett. jelzett, hibátlan. d:20 cm
1 800 HUF
1924525
11222
342
Other collectibles
Hollóházi dísztányér matricás, jelzett, hibátlan. d:26 cm
1 000 HUF
1928330
11223
342
Other collectibles
Hollóházi porcelán márványmintás dobozka, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8,5×9×9 cm
1 000 HUF
1925957
11224
342
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás talpas kis váza, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, m:9,5 cm
1 000 HUF
1925986
11225
342
Other collectibles
Hollóházi lábas tálka, matricás, jelzett, apró kopás nyomokkal, d: 12 cm
1 000 HUF
1926003
11226
342
Other collectibles
Hollóházi térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 31 cm
3 600 HUF
1927888
11227
342
Other collectibles
Hollóházi márvány váza, BKV Előre SC felirattal, matricás, hibátlan, m: 25,5 cm
1 400 HUF
1929941
11228
342
Other collectibles
Hollóházi porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, kis mázhibával, h: 14,5 cm
2 000 HUF
1926242
11229
342
Other collectibles
Porcelán Hollóházi hamutál d:16 cm
1 000 HUF
1925519
11230
342
Other collectibles
Hollóházi porcelán mokkás készlet: 6 csésze aljjal
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m