Books: Social sciences

Number of items: 75

17029.

10 000 HUF
31,06
34,01
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I-II. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488+2+491-919 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval. Ritka!
17030.

8 000 HUF
24,84
27,21
Jánosi Béla: Az aesthetika története I-III. kötet. Bp.,1899, MTA, VI+2+504+VI+2+553+VI+635 p. Kiadói aranyozott gerincű, Müller Gy.-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
17031.

6 000 HUF
18,63
20,41
Dr. Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
17032.

6 000 HUF
18,63
20,41
Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,jó állapotban. + Burián János: Latin-magyar szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1908, Franklin, VI+2+847 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17033.

4 800 HUF
14,91
16,33
17034.

2 200 HUF
6,83
7,48
17035.

4 000 HUF
12,42
13,61
17036.

5 000 HUF
15,53
17,01
17037.

3 000 HUF
9,32
10,20
17038.

3 000 HUF
9,32
10,20
17039.

1 600 HUF
4,97
5,44
Stefan Zweig: Sigmund Freud. Stefan Zweig és Sigmund Freud levelezése. Bp.,1993, Balassi. Kiadói papírkötés, jó állapotban
17040.

1 000 HUF
3,11
3,40

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.