Books: Social sciences

Number of items: 75

Juhász Imre: A Bocskai István Múzeum négy évtizede. 1958-1998. Hajdúszoboszló, 1999, Bocskai István Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17041.

1 000 HUF
3,11
3,40
Böngérfi János: Nevelés. A nevelői gondolkodás általánosítása. I. rész. Elmélet. Bp.,(1938),Szerzői kiadás,(Cegléd,Garab József-ny.),239 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés.
17042.

1 200 HUF
3,73
4,08
17043.

1 600 HUF
4,97
5,44
17044.

800 HUF
2,48
2,72
17045.

800 HUF
2,48
2,72
17046.

1 000 HUF
3,11
3,40
17047.

4 000 HUF
12,42
13,61
17048.

3 400 HUF
10,56
11,56
17049.

3 400 HUF
10,56
11,56
17050.

4 600 HUF
14,29
15,65
Mutatvány a Magyar nyelvatlasz próbagyűjtéseiből. Szerkeszti Bárczi Géza. Bp., 1947. Magyar Nyelvatlasz Bizottsága. 57 tábla (4 színes, 13 kihajtható térképek) Kiadói papírkötésben.
17051.

2 600 HUF
8,07
8,84
Friedrich Nietzsche: Jón, rosszon túl. Nietzsche Válogatott Munkái. Fordította: Reichard Piroska. Sajtó alá rendezte Varró István. Bp.,[1924], Világirodalom Könyvkiadó-Vállalat, 279+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró hátsó szennylappal.
17052.

1 600 HUF
4,97
5,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.