https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 411

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mikszáth Kálmán: Jó palócok. (Tizenöt apró történet.) Bp.,[1890],Légrády, 4 sztl. lev., 96 p., 15 t. (chromolitográfiák.) Negyedik kiadás. Bihari Sándor, Karlovszky Bertalan, Margittay Tihamér, Neogrády Antal, Roskovics Ignác, Vágó Pál illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a kötésen kis sérüléssel, az elülső szennylap és előzéklap kijár, az utolsó illusztráció kijár, a szélén szakadással.
17379.
 

Mikszáth Kálmán: Jó palócok. (Tizenöt apró történet.) Bp.,[1890],Légrády, 4 sztl. lev., 96 p., 15 t. (chromolitográfiák.) Negyedik kiadás. Bihari Sándor, Karlovszky Bertalan, Margittay Tihamér, Neogrády Antal, Roskovics Ignác, Vágó Pál illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon díszkötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, a kötésen kis sérüléssel, az elülső szennylap és előzéklap kijár, az utolsó illusztráció kijár, a szélén szakadással.

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
57,32
EUR
,
63,60
USD
Number of bids:
0
Arató Frigyes: A szabadkőművesség. Bp., 1902, Márkus Samu Könyvnyomdája. Félvászon kötés, címlap ragasztott, kopottas állapotban.
17380.
 

Arató Frigyes: A szabadkőművesség. Bp., 1902, Márkus Samu Könyvnyomdája. Félvászon kötés, címlap ragasztott, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
38,22
EUR
,
42,40
USD
Number of bids:
0
Latinovits Zoltán: Ködszurkáló. Bp.,1973,Magvető, 216 p. 12 t.Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy helyen tollas aláhúzásokkal. Ritka! Első kiadás.
17381.
 

Latinovits Zoltán: Ködszurkáló. Bp.,1973,Magvető, 216 p. 12 t.Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, egy helyen tollas aláhúzásokkal. Ritka! Első kiadás.

 
Sold
Starting price:
11 000 HUF
35,03
EUR
,
38,87
USD
Number of bids:
1
Howard Phillips Lovecraft (1890-1937): Necronomicon. Fordította: Sántha Dávid. Veszprém, 1995,Európai Taktikai Centrum Egyesület,(Bp., Alba Colonia-ny.), 225 p. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban.  Számozott (777/021.) példány.
17382.
 

Howard Phillips Lovecraft (1890-1937): Necronomicon. Fordította: Sántha Dávid. Veszprém, 1995,Európai Taktikai Centrum Egyesület,(Bp., Alba Colonia-ny.), 225 p. Kiadói egészbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (777/021.) példány.

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
35,03
EUR
,
38,87
USD
Number of bids:
0
Heinrich Heine: Die Harzreise. Váradi Albert (1896-1925) 9 db egészoldalas rézmetszetével, a művész által aláírva. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. Német nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopottas, kissé sérült gerinccel. Számozott (350/114) példány./ Heinrich Heine: Die Harzreise. With 9 pieces copper engravings of Albert Váradi (1896-1925), with signatures of Albert Váradi. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. In German language. Leatherbinding, with worn, and little bit damaged spine. 114. numbered copy of 350 copies.
17383.
 

Heinrich Heine: Die Harzreise. Váradi Albert (1896-1925) 9 db egészoldalas rézmetszetével, a művész által aláírva. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. Német nyelven. Korabeli álbordás egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopottas, kissé sérült gerinccel. Számozott (350/114) példány./ Heinrich Heine: Die Harzreise. With 9 pieces copper engravings of Albert Váradi (1896-1925), with signatures of Albert Váradi. München-Pullach,[1923], Paul Stangl Verlag, 112+6 p.+ 9 t. In German language. Leatherbinding, with worn, and little bit damaged spine. 114. numbered copy of 350 copies.

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
95,54
EUR
,
106,01
USD
Number of bids:
0
Bársony István: Este. Elbeszélések. Egyetemes Regénytár. Bp.,[1914],Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 158+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés. A szerző, Bársony István (1855-1928) által dedikált, dátumozva (1920. junius.)
17384.
 

Bársony István: Este. Elbeszélések. Egyetemes Regénytár. Bp.,[1914],Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 158+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés. A szerző, Bársony István (1855-1928) által dedikált, dátumozva (1920. junius.)

 
Sold
Starting price:
24 000 HUF
76,43
EUR
,
84,81
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

351. Auction:
Payment deadline is 16 August

352. Auction:
From  6 to 15 August
Payment deadline is 30 August
Viewing: From 12 to 15 August

Our office is closed due to National Holiday on 19th and 20th of August. Posting will begin on 21st of August!
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment